06.09.2014. 22:39
Latvijas pludmales volejbola čempionāta - «Ergo Open» - finālposmā sestdien Aleksandra Soloveja duets astotdaļfinālā prata uzvarēt viņa ierastā un daudz pieredzējušākā pārinieka Mārtiņa Pļaviņa pāri.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Solovejs duetā ar Rihardu Finsteru, kuri sacensībās izlikti ar dalītu 3.-4.numuru, aizvadītajā cīņā uzvarēja ar tādu pašu numuru izliktos Pļaviņu un Edgaru Toču ar rezultātu 2-1 (17:21, 21:19, 15:13).

Pļaviņš šīs sezonas izskaņu aizvadīs kopā ar Haraldu Regžu, kurš aizstās viņa ierasto partneri Soloveju. Tiesa, Latvijas čempionāta finālposmā Pļaviņa pārinieks bija Točs. Pļaviņa un Soloveja duets palikšot nemainīgs vien tad, ja starpsezonā Solovejs uzlabos savu sniegumu.

Latvijas čempionāts turpināsies svētdien ar ceturtdaļfināla spēlēm, kurām kvalificējušies gan turnīra neapšaubāmie favorīti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, gan Regža/Armands Āboliņš, kuri izlikti ar otro numuru.

Paralēli svētdien Jūrmalā noslēgsies arī Latvijas čempionāta finālposms sievietēm.

Četros no pieciem šīs sezonas posmiem vīru konkurencē bija uzvarējuši Finsters/Točs.

Pērn par Latvijas čempioniem vīriešu konkurencē kļuva Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu, bet dāmām triumfēja Ance Auziņa un Inese Jursone.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties