01.12.2017. 15:26

39 gadus vecā Olga Zaiceva pie medaļas tika 4x6 kilometru stafetē sievietēm, kurā Krievijas komanda no uzvarētājas Ukrainas atpalika 26 sekundes un ierindojās otrajā vietā. Tomēr tagad no sudraba nāksies šķirties, jo Zaiceva kļuvusi par kārtējo Krievijas pārstāvi, kura diskvalificēta no Sočiem un kurai uz mūžu aizliegts piedalīties olimpiskajās spēlēs.

Pieredzējusī Zaiceva gan Turīnā, gan Vankūverā ieguva zeltu stafetē. Tāpat 2010. gadā viņa kļuva par olimpisko vicečempioni masu startā. Sočos viņas labākais rezultāts individuālajā disciplīnā bija 11. vieta iedzīšanā. Savukārt jauktajā stafetē Krievijas komanda palika ceturtā. Jau iepriekš bija diskvalificēta Olga Viļuhina un Jana Romanova – biatlonistes, kuras sieviešu stafetē palīdzēja iegūt sudrabu.

Jūlija Čekaļova labāko rezultātu sasniedza 4x5 kilometru stafetē sievietēm, ierindojoties sestajā vietā. Iepriekš tika diskvalificēta viņas komandas biedre Jūlija Ivanova. Tāpat Čekaļova palika tūdaļ aiz desmitnieka 10 kilometros klasikā. Savukārt Anastasijas Docenko labākais rezultāts bija sestā vieta sprinta stafetē, un arī viņa bija vienā komandā ar Ivanovu. Savukārt pusotra kilometra sprintā Docenko palika 22. vietā.

Izmantotie resursi:https://www.olympic.org/news/ioc-sa...Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties