05.05.2013. 17:09
Krievijas izlases hokejists Sergejs Soins mačā pret Latviju notikušajā sadursmē ar Armandu Bērziņu nopietnu traumu nav guvis, atklājis pašreizējo pasaules čempionu ārsts Valērijs Konovs.

Kā ziņots, sestdien notikušajā mačā Bērziņš otrajā trešdaļā no muguras bortā iegrūda Soinu. Par notikušo latvietis saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, bet Soins vairs laukumā neatgriezās.

«Sergejam vienkārši atjaunojusies veca trauma, ko viņš guva Gagarina kausa finālsērijā pret Čeļabinskas «Traktor»,» aģentūra «R-Sport» citē Konovu. «Veicām rentgenu un lūzumi viņam nav konstatēti. Iespējams, viņam ir mīksto audu sasitumi, bet ar tādiem sadzīvo katrs otrais hokejists.»

Šodien Krievijas izlase tiekas ar Vāciju, bet Konovs atzina, ka par to, vai Soins mačā piedalīsies jāizlemj treneriem. «Pēc veselības stāvokļa viņš drīkst spēlēt. Varēja būt daudz sliktāk.»

Arī pats Bērziņš par notikušo izvairījies no diskvalifikācijas un varēs doties laukumā svētdienas vakarā paredzētajā Latvijas izlases spēlē ar ASV. Spēle pret ASV izlasei Helsinkos sāksies plkst. 20.15.Lakshmi Ltd, SIA Stabu 20, Rīga, LV-1011
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties