06.08.2015. 10:59
Šī gada februārī "Team XTREME Racing" komandai tika nozagts treileris, kurā atradās NASCAR sacīkšu automobilis. Vainīgais tika notverts, taču viņam piespriestais sods nav īpaši bargs.

27. februārī no viesnīcas stāvvietas Motovā, Džordžijas štatā tika nozagta kravas mašīna, treileris un tajā esošais NASCAR spēkrats, ar ko komanda piedalījās spēcīgās ASV "Sprint Cup Series" līgas sacensībās. Komanda bija spiesta izlaist tās nedēļas nogalē gaidāmo posmu Atlantā, bet nozagtais auto vēlāk tika atrasts uz kāda vientuļa ceļa.

Vainīgais izrādījies kāds Džons Miltons Terijs, kuram tiesa par nodarīto piespriedusi desmit gadu pārbaudes laiku un likusi soda naudās samaksāt 1000 ASV dolārus.

Nevar noliegt, ka sods nav ļoti bargs, taču notikušais, kā izrādās, komandas nākotni ir visai nopietni iedragājis.

"Jūs nespējat iedomāties, ko tas ir nodarījis mūsu sacīkšu komandai," nesen savā "Twitter" mikroblogā rakstīja "Team XTREME Racing" īpašnieks Džonatans Koens.

Pēc notikušā komanda ar pilotu Trevisu Kvepilu mēģināja startēt nākamajos trīs "Sprint Cup Series" posmos, taču ne reizi tā arī nespēja kvalificēties startam. Kopš tā laika komanda sacensībās nav piedalījusies.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties