11.02.2014. 00:02

Šodien tiks izcīnīti astoņi medaļu komplekti, tostarp kamaniņu sportā sievietēm, kur trešo un ceturto braucienu aizvadīs Elīza Tīruma un Ulla Zirne. Distanču slēpošanas brīvā stila slēpojumā sievietēm piedalīsies Inga Dauškāne, bet vīriešu sacensībās Latviju pārstāvēs Arvis Liepiņš un Jānis Paipals.

DIENAS KALENDĀRS, 11. FEBRUĀRIS (Latvijas laiks)

07:00 Kērlings Krievija - ASV (sievietes) priekšsacīkstes
07:00 Kērlings Šveice - Dānija (sievietes) priekšsacīkstes
07:00 Kērlings Zviedrija - Kanāda (sievietes) priekšsacīkstes
07:00 Kērlings Koreja - Japāna (sievietes) priekšsacīkstes
08:00 Frīstails Slopestyle, kvalifikācija (sievietes)
11:00 Frīstails Slopestyle, fināls (sievietes)
12:00 Kērlings Norvēģija - Krievija (vīrieši) priekšsacīkstes
12:00 Kērlings ASV - Ķīna (vīrieši) priekšsacīkstes
12:00 Hokejs Vācija - Zviedrija (sievietes) priekšsacīkstes
12:00 Kērlings Kanāda - Zviedrija (vīrieši) priekšsacīkstes
12:00 Kērlings Lielbritānija - Vācija (vīrieši) priekšsacīkstes
12:00 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā (sievietes) kvalifikācija Inga Dauškāne
12:00 Snovbords Halfpipe, (vīrieši) kvalifikācija
12:25 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (vīrieši) kvalifikācija Arvis Liepiņš, Jānis Paipals
14:25 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (vīrieši) ceturtdaļfināls
14:45 Ātrslidošana 500 m, pirmais skrējiens (sievietes)
14:56 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (sievietes) pusfināls
15:06 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (vīrieši) pusfināls
15:22 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (sievietes) fināls
15:30 Distanču slēpošana Sprints brīvajā stilā, (vīrieši) fināls
16:30 Kamaniņas Trešais brauciens (sievietes) Elīza Tīruma, Ulla Zirne
16:34 Ātrslidošana 500 m, otrais skrējiens (sievietes)
17:00 Kērlings Lielbritānija - ASV (sievietes) priekšsacīkstes
17:00 Snovbords Halfpipe, pusfināls (vīrieši)
17:00 Kērlings Ķīna - Krievija (sievietes) priekšsacīkstes
17:00 Hokejs Krievija - Japāna (sievietes) priekšsacīkstes
17:00 Daiļslidošana Pāru slidojumi, īsā programma
17:00 Kērlings Koreja - Šveice (sievietes) priekšsacīkstes
17:00 Kērlings Dānija - Japāna (sievietes) priekšsacīkstes
18:20 Kamaniņas Ceturtais brauciens (sievietes) Elīza Tīruma, Ulla Zirne
19:30 Tramplīnlēkšana Vidējais tramplīns, pirmā kārta (sievietes)
19:30 Snovbords Halfpipe, fināls (vīrieši)
20:20 Tramplīnlēkšana Vidējais tramplīns, fināls (sievietes)



Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties