- Latvijas hokejistiem zaudējums pret neērto Čehiju vakar
- Daugaviņš: Pret Zviedriju mums ir labāk jānospēlē vakar
- M.Dukurs pēc diviem braucieniem 2. vietā, T.Dukurs sestais vakar
- Silovs izcīna 24. vietu olimpisko spēļu 1000 metru distancē 2014. g. 12. februāris
Šodien Sočos tiks izcīnīti septiņi medaļu komplekti, tostarp skeletonā vīriešiem un 1500 metru sacensībās ātrslidošanā.
DIENAS KALENDĀRS, 15. FEBRUĀRIS (Latvijas laiks)
07:00 | Kērlings | Ķīna - Zviedrija (sievietes) priekšsacīkstes | |
07:00 | Kērlings | Kanāda - Japāna (sievietes) priekšsacīkstes | |
07:00 | Kērlings | Lielbritānija - Koreja (sievietes) priekšsacīkstes | |
09:00 | Kalnu slēpošana | Supergigants (sievietes) Agnese Āboltiņa | |
10:00 | Hokejs | Slovākija - Slovēnija A grupa (vīrieši) priekšsacīkstes | |
10:00 | Hokejs | Somija - Zviedrija (sievietes) ceturtdaļfināls | |
12:00 | Distanču slēpošana | 4x5 km stafete (sievietes) | |
12:00 | Kērlings | Zviedrija - Vācija (vīrieši) priekšsacīkstes | |
12:00 | Kērlings | Kanāda - Lielbritānija (vīrieši) priekšsacīkstes | |
12:00 | Kērlings | Dānija - Šveice (vīrieši) priekšsacīkstes | |
12:00 | Kērlings | Krievija - Ķīna (vīrieši) priekšsacīkstes | |
12:00 | Šorttreks | 1500 m, priekšskrējieni (sievietes) | |
12:43 | Šorttreks | 1000 m, ceturtdaļfināls (vīrieši) | |
13:12 | Šorttreks | 1500 m, pusfināls (sievietes) | |
13:43 | Šorttreks | 1000 m, pusfināls (vīrieši) | |
14:06 | Šorttreks | 1500 m, fināls (sievietes) | |
14:20 | Šorttreks | 1000 m, fināls (vīrieši) | |
14:30 | Hokejs | ASV - Krievija A grupa (vīrieši) priekšsacīkstes | |
14:30 | Hokejs | Šveice - Krievija (sievietes) ceturtdaļfināls | |
15:30 | Ātrslidošana | 1500 m (vīrieši) Haralds Silovs | |
16:45 | Skeletons | Trešais brauciens (vīrieši) Martins un Tomass Dukuri | |
17:00 | Kērlings | Kanāda - Krievija (sievietes) priekšsacīkstes | |
17:00 | Kērlings | ASV - Zviedrija (sievietes) priekšsacīkstes | |
17:00 | Kērlings | Lielbritānija - Šveice (sievietes) priekšsacīkstes | |
17:00 | Kērlings | Dānija - Ķīna (sievietes) priekšsacīkstes | |
18:15 | Skeletons | Ceturtais brauciens (vīrieši) Martins un Tomass Dukuri | |
19:00 | Hokejs | Zviedrija - Latvija C grupa (vīrieši) priekšsacīkstes | |
19:00 | Hokejs | Šveice - Čehija C grupa (vīrieši) priekšsacīkstes | |
19:30 | Tramplīnlēkšana | Lielais tramplīns, pirmā kārta | |
20:30 | Tramplīnlēkšana | Lielais tramplīns, fināls |
Latvijas olimpiskā komanda Soču olimpiskajās spēlēs
Ātrslidošana: Haralds Silovs.
Biatlons: Žanna Juškāne, Andrejs Rastorgujevs.
Kamaniņas: Ulla Zirne, Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.
Šorttreks: Roberto Puķītis.
Bobslejs: Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Raivis Broks, Helvijs Lūsis, Vairis Leiboms, Intars Dambis.
Distanču slēpošana: Arvis Liepiņš, Inga Dauškāne, Jānis Paipals.
Skeletons: Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna.
Kalnu slēpošana: Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis, Agnese Āboltiņa, Lelde Gasūna.
Hokejs: Kristers Gudļevskis (Sirakjūsas «Crunch», AHL), Ervīns Muštukovs («Esbjerg», Dānija), Edgars Masaļskis («Poprad», Slovākija), Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Lauris Dārziņš (visi - Rīgas «Dinamo», KHL), Oskars Bārtulis (Doņeckas «Donbass», KHL), Artūrs Kulda (Ufas «Salavat Julajev», KHL), Ralfs Freibergs (Boulinggrīnas «Falcons», NCAA), Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs (visi - Rīgas «Dinamo»), Mārtiņš Karsums (Maskavas «Dinamo», KHL), Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts (abi - Jaroslavļas «Lokomotiv», KHL), Ronalds Ķēniņš (Cīrihes «ZSC Lions», Šveice), Kaspars Daugaviņš (Ženēvas «Servette», Šveice), Herberts Vasiļjevs (Krēfeldes «Pinguine», Vācija), Koba Jass (Liberecas «Bili Tygri», Čehija), Juris Štāls («Poprad», Slovākija), Armands Bērziņš (Atirau «Beibaris», Kazahstāna), Zemgus Girgensons (Bufalo «Sabres», NHL).