- Girgensons: Šodien nejūtos labi vakar
- Mūsu divnieku ekipāžas labāko desmitniekā pēdējos treniņbraucienos vakar
- Pret Šveici nespēlēs Jass un Bērziņš, vārtsargu Nolans neatklāj vakar
- Nolans: Latvija izlase olimpiādē mēģinās iegūt medaļas 2014. g. 10. februāris
Kopumā šodien Sočos tiks izcīnīti seši medaļu komplekti, tostarp kamaniņu sportā divniekiem, piedaloties abām Latvijas ekipāžām.
DIENAS KALENDĀRS, 12. FEBRUĀRIS (Latvijas laiks)
07:00 | Kērlings | Dānija - ASV (vīrieši) priekšsacīkstes |
07:00 | Kērlings | Ķīna - Šveice (vīrieši) priekšsacīkstes |
07:00 | Kērlings | Norvēģija - Vācija (vīrieši) priekšsacīkstes |
09:00 | Kalnu slēpošana | Nobrauciens (sievietes) |
10:00 | Hokejs | Šveice - Somija (sievietes) A grupa |
11:30 | Ziemeļu divcīņa | Tramplīnlēkšana, vidējais tramplīns |
12:00 | Kērlings | ASV - Ķīna (sievietes) priekšsacīkstes |
12:00 | Kērlings | Koreja - Zviedrija (sievietes) priekšsacīkstes |
12:00 | Kērlings | Japāna - Krievija (sievietes) priekšsacīkstes |
12:00 | Kērlings | Kanāda - Lielbritānija (sievietes) priekšsacīkstes |
12:00 | Snovbords | Halfpipe, kvalifikācija (sievietes) |
14:30 | Hokejs | Kanāda - ASV (sievietes) A grupa |
14:30 | Ziemeļu divcīņa | Distanču slēpošana, 10 kilometri |
16:00 | Ātrslidošana | 1000 m distance (vīrieši) Haralds Silovs |
16:15 | Kamaniņas | Pirmais brauciens, divnieki Andris un Juris Šici un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš |
17:00 | Kērlings | Šveice - Lielbritānija (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Kērlings | Vācija - Ķīna (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Snovbords | Halfpipe, pusfināls (sievietes) |
17:00 | Kērlings | Dānija - Zviedrija (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Kērlings | Krievija - Kanāda (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:45 | Daiļslidošana | Pāru slidojumi, izvēles programma |
17:45 | Kamaniņas | Otrais brauciens, divnieki Andris un Juris Šici un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš |
19:00 | Hokejs | Latvija - Šveice (vīrieši) C grupa |
19:00 | Hokejs | Čehija - Zviedrija (vīrieši) C grupa |
19:30 | Snovbords | Halfpipe, fināls (sievietes) |
Latvijas olimpiskā komanda Soču olimpiskajās spēlēs
Ātrslidošana: Haralds Silovs.
Biatlons: Žanna Juškāne, Andrejs Rastorgujevs.
Kamaniņas: Ulla Zirne, Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.
Šorttreks: Roberto Puķītis.
Bobslejs: Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Raivis Broks, Helvijs Lūsis, Vairis Leiboms, Intars Dambis.
Distanču slēpošana: Arvis Liepiņš, Inga Dauškāne, Jānis Paipals.
Skeletons: Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna.
Kalnu slēpošana: Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis, Agnese Āboltiņa, Lelde Gasūna.
Hokejs: Kristers Gudļevskis (Sirakjūsas «Crunch», AHL), Ervīns Muštukovs («Esbjerg», Dānija), Edgars Masaļskis («Poprad», Slovākija), Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Lauris Dārziņš (visi - Rīgas «Dinamo», KHL), Oskars Bārtulis (Doņeckas «Donbass», KHL), Artūrs Kulda (Ufas «Salavat Julajev», KHL), Ralfs Freibergs (Boulinggrīnas «Falcons», NCAA), Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs (visi - Rīgas «Dinamo»), Mārtiņš Karsums (Maskavas «Dinamo», KHL), Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts (abi - Jaroslavļas «Lokomotiv», KHL), Ronalds Ķēniņš (Cīrihes «ZSC Lions», Šveice), Kaspars Daugaviņš (Ženēvas «Servette», Šveice), Herberts Vasiļjevs (Krēfeldes «Pinguine», Vācija), Koba Jass (Liberecas «Bili Tygri», Čehija), Juris Štāls («Poprad», Slovākija), Armands Bērziņš (Atirau «Beibaris», Kazahstāna), Zemgus Girgensons (Bufalo «Sabres», NHL).