- Kalnu slēpotāja Āboltiņa: Ar Vanesu Meju esam draudzenes 2014. g. 18. februāris
- Āboltiņa un Gasūna nefinišē milzu slaloma nobraucienā 2014. g. 18. februāris
- Kanādieši noņem cepuri Latvijas priekšā jeb soc. tīklu trakums vakar
DIENAS KALENDĀRS, 21. FEBRUĀRIS (Latvijas laiks)
09:45 | Frīstails | Kross, priekšsacīkstes (sievietes) |
10:30 | Kērlings | Ķīna - Šveice, spēle par bronzu (vīrieši) |
11:30 | Frīstails | Kross, 1/8 fināls (sievietes) |
12:05 | Frīstails | Kross, 1/4 fināls (sievietes) |
12:25 | Frīstails | Kross, 1/2 fināls (sievietes) |
12:39 | Frīstails | Kross, fināls (sievietes) |
14:00 | Hokejs | Somija - Zviedrija, 1/2 fināls (vīrieši) |
14:45 | Kalnu slēpošana | Slaloms, pirmais brauciens Lelde Gasūna, Agnese Āboltiņa |
15:30 | Ātrslidošana | Komandu sacensības, iedzīšana, 1/4 fināls (vīrieši) |
15:30 | Kērlings | Kanāda - Lielbritānija, fināls (vīrieši) |
16:23 | Ātrslidošana | Komandu sacensības, iedzīšana, 1/4 fināls (sievietes) |
16:30 | Biatlons | 4x6 km stafete (sievietes) |
17:13 | Ātrslidošana | Komandu sacensības, Iedzīšana, 1/2 fināls (vīrieši) |
18:15 | Kalnu slēpošana | Slaloms, otrais brauciens (sievietes) |
18:30 | Šorttreks | 500 m, 1/4 fināls (vīrieši) |
18:44 | Šorttreks | 500 m, 1/4 fināls (sievietes) |
19:00 | Hokejs | ASV - Kanāda, 1/2 fināls (vīrieši) |
19:13 | Šorttreks | 500 m, 1/2 fināls (vīrieši) |
19:21 | Šorttreks | 500 m, 1/2 fināls (sievietes) |
19:43 | Šorttreks | 500 m, fināls (vīrieši) |
19:53 | Šorttreks | 500 m, fināls (sievietes) |
20:18 | Šorttreks | 5000 m stafete, fināls (vīrieši) |
Latvijas olimpiskā komanda Soču olimpiskajās spēlēs
Ātrslidošana: Haralds Silovs.
Biatlons: Žanna Juškāne, Andrejs Rastorgujevs.
Kamaniņas: Ulla Zirne, Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.
Šorttreks: Roberto Puķītis.
Bobslejs: Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Raivis Broks, Helvijs Lūsis, Vairis Leiboms, Intars Dambis.
Distanču slēpošana: Arvis Liepiņš, Inga Dauškāne, Jānis Paipals.
Skeletons: Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna.
Kalnu slēpošana: Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis, Agnese Āboltiņa, Lelde Gasūna.
Hokejs: Kristers Gudļevskis (Sirakjūsas «Crunch», AHL), Ervīns Muštukovs («Esbjerg», Dānija), Edgars Masaļskis («Poprad», Slovākija), Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Lauris Dārziņš (visi - Rīgas «Dinamo», KHL), Oskars Bārtulis (Doņeckas «Donbass», KHL), Artūrs Kulda (Ufas «Salavat Julajev», KHL), Ralfs Freibergs (Boulinggrīnas «Falcons», NCAA), Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs (visi - Rīgas «Dinamo»), Mārtiņš Karsums (Maskavas «Dinamo», KHL), Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts (abi - Jaroslavļas «Lokomotiv», KHL), Ronalds Ķēniņš (Cīrihes «ZSC Lions», Šveice), Kaspars Daugaviņš (Ženēvas «Servette», Šveice), Herberts Vasiļjevs (Krēfeldes «Pinguine», Vācija), Koba Jass (Liberecas «Bili Tygri», Čehija), Juris Štāls («Poprad», Slovākija), Armands Bērziņš (Atirau «Beibaris», Kazahstāna), Zemgus Girgensons (Bufalo «Sabres», NHL).