- Masu starta sacensības biatlonā pārceltas uz pirmdienu vakar
- Martinam Dukuram pasniegta olimpiskā sudraba medaļa vakar
Šodien Sočos tiks izcīnīti septiņi medaļu komplekti, tostarp bobslejā divniekiem un 15 km masu startā biatlonā.
DIENAS KALENDĀRS, 17. FEBRUĀRIS (Latvijas laiks)
07:00 | Kērlings | Koreja - ASV (sievietes) priekšsacīkstes |
07:00 | Kērlings | Krievija - Lielbritānija (sievietes) priekšsacīkstes |
07:00 | Kērlings | Japāna - Ķīna (sievietes) priekšsacīkstes |
08:00 | Biatlons | 15 km masu starts Andrejs Rastorgujevs |
09:00 | Snovbords | Kross, priekšsacīkstes (vīrieši) |
11:30 | Snovbords | Kross, 1/8 fināls (vīrieši) |
12:00 | Kērlings | Vācija - Krievija (vīrieši) priekšsacīkstes |
12:00 | Kērlings | Šveice - ASV (vīrieši) priekšsacīkstes |
12:00 | Kērlings | Ķīna - Lielbritānija (vīrieši) priekšsacīkstes |
12:01 | Snovbords | Kross, ceturtdaļfināls (vīrieši) |
12:13 | Snovbords | Kross, pusfināls (vīrieši) |
12:17 | Snovbords | Kross, fināls (vīrieši) |
14:30 | Hokejs | ASV - Zviedrija (sievietes) pusfināls |
15:45 | Frīstails | Akrobātika, pirmā kvalifikācija (vīrieši) |
16:30 | Frīstails | Akrobātika, otrā kvalifikācija (vīrieši) |
16:30 | Bobslejs | Divnieki, trešais brauciens (vīrieši) Oskara Melbārža, Oskara Ķibermaņa ekipāža |
17:00 | Kērlings | Ķīna - Šveice (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Kērlings | Dānija - Lielbritānija (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Kērlings | Zviedrija - Japāna (vīrieši) priekšsacīkstes |
17:00 | Daiļslidošana | Pāru dejas, brīvā izvēle |
17:00 | Biatlons | 12,5 km masu starts (sievietes) |
17:00 | Kērlings | Kanāda - Koreja (vīrieši) priekšsacīkstes |
18:05 | Bobslejs | Divnieki, ceturtais brauciens (vīrieši) Oskara Melbārža, Oskara Ķibermaņa ekipāža |
19:00 | Hokejs | Kanāda - Šveice (sievietes) pusfināls |
19:15 | Tramplīnlēkšana | Komandu sacensības, pirmā kārta (vīrieši) |
19:30 | Frīstails | Akrobātika, pirmais fināls (vīrieši) |
19:55 | Frīstails | Akrobātika, otrais fināls (vīrieši) |
20:12 | Frīstails | Akrobātika, trešais fināls (vīrieši) |
20:15 | Tramplīnlēkšana | Komandu sacensības, fināls (vīrieši) |
Latvijas olimpiskā komanda Soču olimpiskajās spēlēs
Ātrslidošana: Haralds Silovs.
Biatlons: Žanna Juškāne, Andrejs Rastorgujevs.
Kamaniņas: Ulla Zirne, Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš.
Šorttreks: Roberto Puķītis.
Bobslejs: Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Raivis Broks, Helvijs Lūsis, Vairis Leiboms, Intars Dambis.
Distanču slēpošana: Arvis Liepiņš, Inga Dauškāne, Jānis Paipals.
Skeletons: Martins Dukurs, Tomass Dukurs, Lelde Priedulēna.
Kalnu slēpošana: Kristaps Zvejnieks, Roberts Rode, Mārtiņš Onskulis, Agnese Āboltiņa, Lelde Gasūna.
Hokejs: Kristers Gudļevskis (Sirakjūsas «Crunch», AHL), Ervīns Muštukovs («Esbjerg», Dānija), Edgars Masaļskis («Poprad», Slovākija), Sandis Ozoliņš, Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Lauris Dārziņš (visi - Rīgas «Dinamo», KHL), Oskars Bārtulis (Doņeckas «Donbass», KHL), Artūrs Kulda (Ufas «Salavat Julajev», KHL), Ralfs Freibergs (Boulinggrīnas «Falcons», NCAA), Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs (visi - Rīgas «Dinamo»), Mārtiņš Karsums (Maskavas «Dinamo», KHL), Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts (abi - Jaroslavļas «Lokomotiv», KHL), Ronalds Ķēniņš (Cīrihes «ZSC Lions», Šveice), Kaspars Daugaviņš (Ženēvas «Servette», Šveice), Herberts Vasiļjevs (Krēfeldes «Pinguine», Vācija), Koba Jass (Liberecas «Bili Tygri», Čehija), Juris Štāls («Poprad», Slovākija), Armands Bērziņš (Atirau «Beibaris», Kazahstāna), Zemgus Girgensons (Bufalo «Sabres», NHL).