20.06.2016. 07:40
Vakar Londonā notiekošajā pasaules čempionātā frisbijā Latvijas vīriešu izlases aizvadīja pirmo apakšgrupas spēli, kurā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu mūsu dienvidu kaimiņiem lietuviešiem ar rezultātu 10:15. Šodien latviešiem divi mači - pret Dienvidāfrikas Republikas un Lielbritānijas valstsvienību.

Pirmajā turnīra dienā Latvijas izlasei aizvadīja vienu spēli, kurā tika piedzīvots zaudējums pret Lietuvu. Spēlei sākoties, Londonā bija vērojams salīdzinoši spēcīgs vējš, kas deva priekšrocības Lietuvas frisbijistiem, kuri pieraduši izmantot zonas aizsardzību. Jau pašā cīņas sākuma lietuvieši veiksmīgi spēja izmantot Latvijas izlase kļūdu un gūt punktu pret vēju, kam sekoja vēl viens punkts pa vējam, kā rezultātā Latvija nonāca iedzinējos ar 3:5. Šāda rezultāta starpība saglabājās līdz pat pirmā puslaika beigām (6:8). Arī otrajā puslaikā turpināja dominēt Lietuvas izlase, kas sagādāja pirmo zaudējumu Latvijai ar rezultātu 15:10. Jāpiemin, ka pēc pirmās dienas turnīra viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem ir mūsu Reinis Otisons.

Jau šodien Latvijas izlase aizvadīs divas atlikušās apakšgrupas spēles - pret Dienvidāfrikas Republiku un Lielbritāniju. Savstarpējā spēlē Lielbritānija izlase sakāva dienvidāfrikāņus ar 15:4.