15.02.2014. 20:56

Latvija un Zviedrija 3:4 (1:1, 1:3, 1:0).  Dārziņš (Sotnieks, Sprukts, 19), Sprukts (Karsums, K. Rēdlihs, 22, vair.), Girgensons (Daugaviņš, Freibergs, 42, vair.); Berglunds (Stīns, Karlsons, 16, vair.), Karlsons (Bekstrēms, Alfredsons, 23, vair.), Alfredsons (Edlers, D. Sedīns, 37, vair.), Ēriksons (Ekmans-Larsons, Silfverbergs, 39, vair.). Vārtsargi: Gudļevskis (23/19) - Lundkvists (17/14). Soda minūtes: 10-8.

Jau pirms šī mača bija zināms, ka Zviedrijas hokejisti ir nodrošinājuši pirmo vietu C apakšgrupā un vietu ceturtdaļfinālā, bet Latvija nevar pakāpties augstāk par pēdējo, ceturto vietu.

Otrā C apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mačā šovakar Čehijas izlase tiekas ar Šveices valstsvienību.

Turnīra play-off spēles sāksies otrdien, bet savus pretiniekus cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas hokejisti uzzinās vien svētdien

Atgādinām, ka turnīra pirmajās dienās Latvija ar 0:1 zaudēja Šveicei un ar 2:4 Čehijai, bet Zviedrija ar 4:2 pārspēja Čehiju un ar 1:0 uzvarēja Šveici.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:53 20:53

Gudļevskis!!!!

20:52

Bīstami pie Latvijas izlases vārtiem!

20:50

42. minūte - Zemgus Girgensons cīnās vārtu priekšā un gūst vārtus. Vairākums realizēts!

20:49

3:4

20:48

... ripa paliek uz līnijas.

20:48

Teicama izdevība samazināt rezultāta starpību, taču...

20:47

Sākusies 3. trešdaļa.

20:32

Spēles 2. trešdaļa beigusies. 2:4

20:32

Stīns saņem divu minūšu noraidījumu par pārkāpumu pret Reķi.

20:30

39. minūte - Zviedri ceturto reizi spēlē izmanto skaitlisko vairākumu. Ripa atlec no apmales un pirmais pie tās ir Džimijs Ēriksons.

20:28

2:4

20:26

Divu minūšu noraidījums Kobam Jasam!

20:24

37. minūte - Daniels Alfredsons triec ripu Gudļevska sargātajos vārtos, izmantojot skaitlisko pārsvaru!

20:22

2:3

20:21

Divu minūšu sods Reķim. Jāspēlē mazākumā!

20:17

Bīstami momenti pie Gudļevska vārtiem!

20:14

Vairākumu izmantot neizdodas.

20:13

Krigers pārkāpj noteikumus pret Cipuli. Latvijas izlasei jau trešais vairākums!

20:08

Vairākumu realizēt neizdodas.

20:05

Latvijas izlasei otrais vairākums!

20:02

23. minūte - Arī zviedri realizē vairākumu. Tālšāviens no Karlsona, rezultāts neizšķirts 2:2!

20:02

2:2

20:00

Divu minūšu noraidījums Ķēniņam. Jāspēlē mazākumā!

19:58

22. minūte - Latvijas izlase vairākumā izvirzās vadībā. Krišjāņa Rēdliha mesto ripu vārtos novirza Jānis Sprukts!

19:58

2:1

19:55

Pārkāpums pret Dārziņu! Latvija pirmoreiz vairākumā!

19:55

Sākusies 2. trešdaļa.

19:38

Spēles 1. trešdaļa beigusies. 1:1

19:37

19. minūte - Sprukts teicami piespēlē Laurim Dārziņam, kurš izgājienā viens pret vienu tiek galā ar Lundkvistu!

19:36

1:1

19:33

Ēriksons trāpa pa vārtu pārliktni.

19:31

16. minūte - Zviedrija realizē vairākumu. Pēc Karlsona metiena ripas lidojuma virzienu maina Patriks Berglunds.

19:31

0:1

19:31

Krišjānis Rēdlihs pārkāpj noteikumus un vēl viens mazākums.

19:28

Lieliska iespēja gūt vārtus Ozoliņam!!

19:25

Mazākums izturēts!

19:23

Kuldam divu minūšu noraidījums. Pirmais mazākums šajā mačā.

19:18

Pēdējās minūtēs iniciatīva pieder Latvijai!

19:15

Latvijas izlase spēlē ļoti agresīvi, tādējādi cenšoties pārsteigt zviedrus.

19:14

Spēles sākumā pārsvars pieder skandināviem, tomēr pāris izdevības gūt vārtus bijušas arī Latvijas hokejistiem.