15.02.2014. 19:38

Latvija un Zviedrija 1:1 (1:1, 0:0, 0:0).  Dārziņš (Sotnieks, Sprukts, 19); Berglunds (Stīns, Karlsons, 16, vair.). Vārtsargi: Gudļevskis (12/11) - Lundkvists (5/4). Soda minūtes: 4-0.

Jau pirms šī mača bija zināms, ka Zviedrijas hokejisti ir nodrošinājuši pirmo vietu C apakšgrupā un vietu ceturtdaļfinālā, bet Latvija nevar pakāpties augstāk par pēdējo, ceturto vietu.

Otrā C apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mačā šovakar Čehijas izlase tiekas ar Šveices valstsvienību.

Turnīra play-off spēles sāksies otrdien, bet savus pretiniekus cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas hokejisti uzzinās vien svētdien

Atgādinām, ka turnīra pirmajās dienās Latvija ar 0:1 zaudēja Šveicei un ar 2:4 Čehijai, bet Zviedrija ar 4:2 pārspēja Čehiju un ar 1:0 uzvarēja Šveici.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 19:38 19:38

Spēles 1. trešdaļa beigusies. 1:1

19:37

19. minūte - Sprukts teicami piespēlē Laurim Dārziņam, kurš izgājienā viens pret vienu tiek galā ar Lundkvistu!

19:36

1:1

19:33

Ēriksons trāpa pa vārtu pārliktni.

19:31

16. minūte - Zviedrija realizē vairākumu. Pēc Karlsona metiena ripas lidojuma virzienu maina Patriks Berglunds.

19:31

0:1

19:31

Krišjānis Rēdlihs pārkāpj noteikumus un vēl viens mazākums.

19:28

Lieliska iespēja gūt vārtus Ozoliņam!!

19:25

Mazākums izturēts!

19:23

Kuldam divu minūšu noraidījums. Pirmais mazākums šajā mačā.

19:18

Pēdējās minūtēs iniciatīva pieder Latvijai!

19:15

Latvijas izlase spēlē ļoti agresīvi, tādējādi cenšoties pārsteigt zviedrus.

19:14

Spēles sākumā pārsvars pieder skandināviem, tomēr pāris izdevības gūt vārtus bijušas arī Latvijas hokejistiem.