11.02.2014. 14:30

Aviosabiedrības «Correndon Dutch Airlines» vadītājs Atilajs Uslu laikrakstam «Telgraaf» stāstīja, ka nokārtojies pie kādas privātmājas žoga, kad negaidīti viņu ielenkuši vairāki krievu karavīri un aizveduši līdzi uz savu bunkuru.

Uslu bija devies ar draugiem nosvinēt Nīderlandes izcīnītās medaļas, viņi meklēja kādu vietu, kur paēst, pa ceļam viņš apstājies pie kādas mājas, lai pačurātu. Vēlāk izrādījās, ka viņš urinējis uz Putina villas žoga.

«Nezinu, no kurienes viņi parādījās, bet pēkšņi man apkārt stāvēja pieci krievu karavīri. Viņi aizveda mani uz savu bunkuru un sāka runāt par vienvirziena biļeti uz Sibīriju,» atcerējās Uslu. Karavīri aizturētajam jautājuši, vai viņš neesot pamanījis novērošanas kameras un vai nav zinājis, ka tā ir Putina māja.

Karavīri likuši Uslu iztukšot kabatas. Viņam līdzi bijuši 3000 eiro, par kuriem viņš vēlējies iegadāties biļetes uz sporta pasākumiem. Pēc stundu ilgas nopratināšanas viņam tika ļauts doties projām, bet no skaidrās naudas trūcis viens tūkstotis eiro.

«Man nav diez ko lielas velēšanās mēģināt šo naudu atgūt,» laikrakstam teica aviokompānijas vadītājs. «Correndon Dutch Airlines» ir vairāku Nīderlandes ātrslidotāju oficiālais sponsors.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties