20.06.2013. 15:04

Smukulis no «Katjuša» komandas distanci veica 50 minūtēs un 28 sekundēs, otrais pēc 50 minūtēm un 56 sekundēm finiša līniju šķērsoja Aleksejs Saramotins no «IAM Cycling» komandas, bet trešais bija Sporta klubs NN pārstāvis Ervīns Smoļins, kurš sacensības noslēdza pēc 54 minūtēm un 17 sekundēm.

Tikmēr U-23 sportistu konkurencē, kuriem vajadzēja veikt uz pusi īsāku distanci, par Latvijas čempionu kļuva Andžs Flaksis no «Bontrager Cycling Team», bet otro vietu ieņēma Armands Bēcis («Rietumu-Delfin»), kamēr trešais ierindojās Pauls Zvirbulis no «RRS-Purvciems».

Gan Smukulis, gan Bēcis nosargājuši jau iepriekš iegūtos Latvijas čempionu titulus.

Šīsdienas turpinājumā tiks noskaidrotas uzvarētājas sieviešu konkurencē.

Latvijas čempionāta otrā diena tiks aizvadīta 22. jūnijā, kad norisināsies Latvijas čempionāts 160 kilometrus garajā grupas braucienā.

Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā Smiltenē notiek jau piekto gadu.