13.07.2015. 17:52
Latvijas futbola Virslīgas čempionāta kluba ''Skonto FC'' centra aizsargam Vitālijam Smirnovam veikta operācija. Vakar futbolists iedzīvojās šaušalīgā epizodē ar Jūrmalas ''Spartaka'' pussargu Maksimu Maksimenko, kā rezultātā Vitālijs lauza kāja.

Vakar spēles ievadā Vitālijs Smirnovs un Maksims Maksimenko izklupienā metās cīņā par bumbu, un Smirnova pašaizliedzīgā darbība šoreiz noslēdzās neveiksmīgi, jo Maksimenko spēcīgi ietriecās viņa saliektajā kājā. Smirnovs saviem spēkiem vairs nespēja piecelties, paliekot guļot zālienā, un no laukuma viņu noveda medicīniskais personāls ātrās palīdzības mašīnā.

''Vitālijam šodien ir veikta operācija traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā Duntes ielā. Tagad viņš sāks veseļoties, pagaidām kaut ko prognozēt ir grūti. Skaidrs, ka tas process būs ilgs. Sezonā vēl ir palikuši četri mēneši...Kluba ārsts šovakar aizbrauks pie viņa, noskaidros kaut ko precīzāk, kā Vitālijs jūtās pēc operācijas,'' sarunā ar portālu Sportacentrs.com situāciju komentēja ''Skonto'' direktors Askolds Uldriķis.

''Operācija veikta ar narkozes palīdzību, šodien Vitālijs jau runā, ir gatavs darboties. Dzīvē tas viss izskatījās pagalam šausmīgi, bet šodien ir notikusi operācija, un situācija ir pozitīvāka. Protams, kājas lūzums bija, pretinieks no sāna iebrauca kājās. Prognozes šobrīd ir ļoti grūti izteikt, skaidrs, ka pāris mēneši būs jāizlaiž,'' turpināja Uldriķis.

Direktors arī pastāstīja, ka klubs darīs visu, lai Smirnovs pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties futbola laukumā: ''Protams, Smirnovs paliek mūsu komandā, tāpat kā [Artjoms] Osipovs, kurš pirms tam iedzīvojās smagā savainojumā. Arī Osipovs nāk uz visām spēlēm un cer atgriezties sezonas beigām. Protams, klubs palīdzēs Smirnovam atveseļošanās periodā. Novēlam Smirnovam pēc iespējas ātrāk atveseļoties un atgriezties laukumā.''Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties