19.08.2015. 10:30
Otrdien Sinsinati WTA "Premier 5" turnīrā karjeras lielāko uzvaru guva Slovākijas tenisiste Anna Karolīna Šmiedlova, kura atspēlējās pret Agņešku Radvaņsku – 4:6, 6:3, 6:1. Jau septīto uzvaru pēc kārtas svinēja Toronto čempione Belinda Benčiča, bet kājas savainojuma dēļ lielajā turnīrā tomēr nevar spēlēt 2011. gada čempione Marija Šarapova.

Anna Šmiedlova, kura pavasarī Agņeškai Radvaņskai Maiami zaudēja divos setos ar rezultātu 4:6, 5:7, šoreiz Polijas labāko tenisisti vārda tiešajā nozīmē apspēlēja. Anna Karolīna, kura zināma kā pasīva aizsardzības tenisa spēlētāja, šoreiz darbojās sev neierasti agresīvi un par to tika atalgota.

Kamēr Šmiedlovai bija pozitīva tīri uzvarēto izspēļu un nepiespiesto kļūdu attiecība (44:37), Radvaņskai kļūdu bija daudz vairāk – 44:21. Tāpat jāatzīmē Agas neierasti vāja spēle pie tīkla, uzvarot tikai nedaudz virs 50% punktu (14/27). Radvaņska Sinsinati spēlēja sesto reizi, kur trīs gadus pēc kārtas tika līdz ceturtdaļfinālam, bet 1. kārtā šajā turnīrā zaudēja pirmo reizi.

Uzvara pār ranga 15. vietā esošo Radvaņsku Šmiedlovai ir karjeras otrā Top 20 uzvara un arī vienlaicīgi lielākā uzvara. Līdz vakardienai labākais panākums bija uzvara Bukarestes finālā pret 20. raketi Sāru Erani. Viņai šogad ir arī uzvaras pār Timeju Bačinskī, Kamilu Džordži un Alizē Kornē, bet pērn "French Open" apspēlēta Venusa Viljamsa, kura tobrīd atradās 29. vietā. Šmiedlova uzvarējusi 11 no pēdējiem 12 mačiem, šajā posmā vienīgo zaudējumu piedzīvojot Bādgašteinas pusfinālā pret Samantu Stousuru.

Jau septīto uzvaru pēc kārtas guva svētdien Toronto karjeras nozīmīgāko titulu izcīnījusi Belinda Benčiča, kura ar 7:5, 6:3 pieveica Andželiki Kerberi. Benčiča visas septiņas uzvaras guvusi pret Top 30 spēlētājām! Pret Kerberi viņai tā ir otrā uzvara divos mačos, pirmā bija pērn "US Open", Vācijas tenisisti arī toreiz uzveicot divos setos (6:1, 7:5).

Joprojām kājas savainojuma dēļ nevar spēlēt Marija Šarapova. Viņa pagājušajā nedēļā neaizbrauca uz Toronto, bet šonedēļ Sinsinati gatavojās spēlēt, taču no idejas nācās atteikties. Tas esot pārāk lielisks risks nepilnas divas nedēļas pirms "US Open" sākuma.