11.12.2014. 16:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Šmēdiņš/Dauburs turnīrā bija izlikti ar 25.numuru. Latvijas duets ceturtdien guva panākumu H grupas mačā bez cīņas, jo pretinieki - ar 24. numuru izliktie kanādieši Daniels Dīrings un Garets Meijs - atteicās no spēles. Rīkotāji tam par iemeslu min gūtu traumu, taču visdrīzāk kanādieši nolēma nespēlēt, jo grupas turnīra tabulā tai nebija izšķiroša nozīme.

Ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem Šmēdiņš/Dauburs ieņēma ceturto vietu H apakšgrupā starp četrām komandām, līdz ar to izslēgšanas mačos duets nav iekļuvis. Turnīru pāris noslēdza dalītā 25.vietā, nopelnot 120 reitinga punktus un 800 ASV dolāru naudas balvu.

Jau ziņots, ka H grupas pirmajā spēlē Šmēdiņš/Dauburs ar 0:2 (12:21, 15:21) trešdien piekāpās vāciešiem Sebastianam Fuksam un Tomasam Kačmarekam, kuri izlikti turnīrā ar 8.numuru. Trešdien otrajā spēlē Šmēdiņš/Dauburs ar 1:2 (19:21, 21:12, 8:15) zaudēja mājiniekiem Grantam Goldšmitam un Leo Viljamsam, kuri turnīrā izlikti ar 9.numuru.

Iepriekš vēstīts, ka Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš 2014. gadu noslēgs Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) pludmales volejbola pasaules ranga līderpozīcijā, jo viņi paši un arī tuvākie sekotāji nepiedalās pēdējā PK tūres posmā Dienvidāfrikā.

Samoilovs/Šmēdiņš otro sezonu pēc kārtas gadu beigs kā pasaules ranga līderi.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties