02.06.2015. 10:43
Jānim Šmēdiņam šodien tiek veikta meniska operācija, un tuvākās trīs līdz četras nedēļas pludmales volejbolistam jāiztiek bez treniņiem. Šobrīd pastāv bažas arī par sportista dalību pasaules čempionātā, kas no 26. jūnija līdz 5. jūlijam risināsies Nīderlandē. Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa oficiālais Twitter.com konts gan vēsta, ka ir cerības, ka Jānis atgriezties laukumā, lai startētu tieši PČ.

"Sliktas ziņas mūsu nometnē. Jānis savainojis menisku, šodien tiks veikta operācija, pēc kuras atlabšanas laiks paredzēts trīs līdz četras nedēļas. Līdz ar to nebrauksim uz tuvākajiem diviem turnīriem Horvātijā un Norvēģijā. Par ASV vēl lemsim. Plānojam atgriezties uz Pasaules čempionātu," tiek vēstīts komandas oficiālajā Twitter.com kontā.

Pagaidām nav informācijas, vai laika posmā, kamēr Jānis atlabs pēc operācijas, viņa pārinieks Aleksandrs Samoilovs uz turnīriem dosies ar kādu citu pārinieku, vai tomēr nē. Portālam Sportacentrs.com ar Samoilovu pagaidām nav izdevies sazināties.

Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šosezon startējuši trijos turnīros. Lucernā notikušajā FIVB Open posmā un Maskavas „Grand Slam” turnīrā Latvijas duets izcīnīja 9.vietas, bet CEV Jūrmalas „Masters” sacensībās ieņēma trešo vietu.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties