16.06.2015. 13:30
Azerbaidžānas galvaspilsētā notiekošajās Eiropas spēlēs Latvijas labākais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs (28) šodien A finālā izcīnīja 4. vietu. Līdz bronzai pietrūka 0.068 sekundes.

200 metru smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs šodien finālā uzrādīja 35.842 un finišēja dalītā 4. pozīcijā. Uzvaru izcīnīja 2013. gada U23 pasaules čempions Miklošs Dudāšs, sudrabu ieguva pasaules čempions Pēters Menings, bet uz trešā pakāpiena nokļuva Londonas olimpisko spēļu čempions Eds Makīvers. 200 metru smaiļošanas A finālā startēja deviņi sportisti.

Kā jau ziņots, vakar savā priekšbraucienā mūsu sportists ar 34.857 izcīnīja otro vietu un kvalificējās pusfinālam. Savā pusfinālā Latvijas smaiļotājs uzrādīja 34.976 un piekāpās tikai pēdējo divu Eiropas čempionātu zelta medaļniekam Marko Dragosavļevičam. Kā jau ziņots, 2015. gada Eiropas čempionātā Rumjancevs izcīnīja 5.vietu.