25.06.2016. 16:55
Krievijas galvaspilsētā Maskavā turpinās Eiropas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Riodežaneiro olimpiskās ceļazīmes īpašnieks Aleksejs Rumjancevs šodien iekļuva lielajā finālā

200m smaiļošanā mūsu vadošais sportists Aleksejs Rumjancevs savā priekšbraucienā ar 00:00:35.396 bija otrais, bet savā pusfinālā ar 00:00:35.444 izcīnīja uzvaru un kvalificējās mačiem par medaļām. Lielajā finālā rīt startēs deviņi labākie, mūsu sportista galvenie konkurenti varētu būt ungārs Balazs Birkāšs un serbs Marko Dragosavļevičs.

Kā jau ziņots, pagājušajā mēnesī Duisburgā, Vācijā noslēdzās smaiļošanas un kanoe airēšanas pēdējās kvalifikācijas sacensības pirms Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. 200m smaiļošanas finālā bija jātiek starp diviem labākajiem, taču Aleksejs Rumjancevs finišēja ceturtais. Atsevišķos gadījumos reāla cerība saglabājas arī pirmajam zem svītras, taču šajā pozīcijā iekārtojās itālis Manfredi Rica. Latvijas labākais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs tomēr saņēma ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm - fināla uzvarētājs Sauls Kravioto (Spānija) netika skaitīs, jo pirms tam jau bija kvalificējies divnieku sacensībās, savukārt fināla otrās vietas ieguvējs Bence Horvāts (Ungārija) netika skaitīts, jo viņa pārstāvētā valsts jau bija sasniegusi maksimālo kvotu skaitu.

Eiropas čempionāta 200m smaiļošanā divnieks Deniss Volkovs / Kaspars Tīklenieks savā priekšbraucienā palika pēdējā vietā un netika pusfinālā. Līdz ar to sacensību noslēgumā mūsu divnieks tika klasificēts 17. vietā (no 17). 200m smaiļošanā mūsu Madara Aldiņa kvalificējusies B finālam, kas notiks rīt.

1000m kanoe airēšanā Dagnis Iļjins savā priekšbraucienā bija sestais, bet pusfinālā ar 00:03:58.304 ierindojās piektajā vietā (finālam vajadzēja vismaz 00:03:56.38). Līdz ar to sacensību noslēgumā mūsu sportists tika klasificēts 11. vietā (no 15). 1000m kanoe airēšanā divnieks Aivis Tints / Gatis Pranks savā priekšbraucienā ieņēma piekto vietu, bet pusfinālā ar 00:03:35.288 ierindojās ceturtajā pozīcijā (finālam vajadzēja vismaz 00:03:35.080). Līdz ar to sacensību noslēgumā mūsu divnieks tika klasificēts 10. vietā (no 14).

Izmantotie resursi:europecanoeevents.com

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa