10.11.2017. 00:02

Francija papildlaikā piekāpās Slovēnijai ar 2:3 „Euro Ice Hockey Challenge” spēlē. Pēc divām trešdaļām slovēņi bija vadībā ar 2:1, taču trešā perioda vidū Somijas čempionāta labākais vārtu guvējs Šarljzs Bertrunds panāca 2:2. Papildlaika pirmajā minūtē Kaspara Daugaviņa klubabiedrs, Ņižņijnovgorodas „Torpedo” uzbrucējs Roks Tičars atnesa Slovēnijai uzvaru ar 3:2.

Rītdien Latvija izmēģinās spēkus pret Slovēniju, bet Francija pret Baltkrieviju.

Arī mačā starp Austriju un Norvēģiju pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 2:2. Papildlaikā atzīmējās Zviedrijas „Linkopings” uzbrucējs Matīss Olimbs, kuram tie bija otrie vārti spēlē, bet cīņa beidzās ar Norvēģijas uzvaru 3:2.

Olimpiskajām spēlēm gatavojas Dienvidkorejas izlase, kas piekāpās Dānijai ar 4:7. Izšķirošo izrāvienu eiropieši veica trešajā periodā, pie rezultāta 4:3 gūstot trīs vārtus pēc kārtas trīsarpus minūšu laikā. Korejieši mēģināja atgriezties spēlē, bet atlikušajā laikā komandai izdevās atzīmēties tikai vienu reizi. Uzvarētāju rindās četras piespēles Ālborgas „Pirates” kapteinim Juliānam Jākobsenam, divus vārtus Dienvidkorejas laba guva naturalizēts amerikānis Maiks Testvuds, kurš jau piekto sezonu aizvada Āzijas hokeja līgā.