20.12.2017. 11:34

Gregorina Vankūverā bija piektā masu startā, astotā stafetē, devītā sprintā un iedzīšanā, bet individuālajā distancē izcīnīja vien 36. pozīciju.

Tagad visi šie rezultāti sportistei atņemti, jo sportistes organismā dopinga pārbaudēs tika konstatētas neatļautas vielas. A proves rezultāti bija zināmi jau iepriekš, bet tagad dopinga klātbūtne apstiprināta arī B provē, līdz ar to Gregorinai oficiāli piešķirta diskvalifikācija.

Vankūveras spēles bija vienas no trim, kurās Gregorina karjeras laikā piedalījās. 2006. gadā Turīnā slovēniete stafetē izcīnīja sesto vietu, bet pārējās distancēs labāko desmitniekā neiekļuva. Toties 2014. gadā Sočos Gregorina tika pie bronzas iedzīšanā, kas ir sportistes augstākais sasniegums karjerā.

Vēl gan ir arī divi sudrabi pasaules čempionātos 2009. gadā Phjončhanā 15 kilometru klasikā un 2012. gadā Rūpoldingā jauktajā stafetē. Šogad Sočos Gregorina izcīnīja zeltu pasaules militāristu spēlēs 7,5 kilometru sprinta distancē, taču nu jau likusi punktu profesionāles karjerai.

Izmantotie resursi:https://www.washingtonpost.com/ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties