14.05.2013. 14:16
Pasaules čempionāta apakšgrupu posma pēdējās spēļu dienas mačā šodien uzvaru izcīnīja Slovākijas izlase, tādējādi nodrošinot sev vietu ceturtdaļfinālā.

Helsinku apakšgrupas spēlē Slovākijas hokejisti ar 4:1 pārspēja ASV valstsvienību. Šīs spēles rezultāts nozīmē, ka Latvijas izlasei vairs nav cerību iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Jau 15. sekundē spēles rezultātu atklāja Branko Radivojevičs, bet 4. minūtē Milans Barteks panāca 2:0 Slovākijas izlases labā. Otrās perioda vidū slovākiem izdevās arī izmantot skaitlisko pārsvaru, kad precīzi meta Renē Vidarenijs, bet trešdaļas pēdējā minūtē Denijs Kristo samazināja rezultāta starpību. Mača pirmspēdējā minūtē Marko Daņo, raidot ripu tukšos vārtos,uzstādīja spēles galarezultātu.

Šodien tiks aizvadītas vēl piecas spēles, kurās Latvija tiksies ar Somiju, Šveice cīnīsies ar Baltkrieviju, Francija spēkosies ar Vāciju, Čehijas spēlēs pret Norvēģiju, bet Zviedrija mērosies spēkiem ar Dāniju.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801