04.09.2014. 17:36
Slovākijas Hokeja federācija šodien oficiāli atklāja, ka kandidēs uz 2019.gada pasaules čempionāta uzņemšanu. Līdz IIHF noteiktajam termiņam pieteikumu iesniedza arī Šveice.

2019.gada pasaules čempionāta norises vieta tiks noteikta 2015.gada maijā Prāgā, kur notiks IIHF kongress. Uz pasaules čempionāta rīkošanu pretendē Slovākija un Šveice.

"Mūsu pieteikums jau ir sasniedzis IIHF mītni, un mēs sacentīsimies ar Šveici par iespēju organizēt šo turnīru. Šobrīd esam pieteikušies tikai kā valsts, neprecizējot konkrētas pilsētas. To mēs darīsim uzreiz pēc 1.janvāra, līdz kuram iepazīsimies ar pilsētu prezentācijām un projektiem," sacīja Slovākijas Hokeja federācijas prezidents Igors Nemečeks.

Pēdējo reizi elites turnīru slovāki uzņēma 2011.gadā, kad čempionāts notika Bratislavā un Košicē, bet pirms tam divas reizes hokeja spēcīgākās izlases viesojās Bratislavā vēl tad, kad tā bija Čehoslovākijas pilsēta (1959. un 1992.gadā). Šveice pasaules čempionātu rīkoja 2009.gadā (Klotene un Berne), bet pirms tam spēcīgākās hokeja izlases ir uzņēmusi vēl deviņas reizes.

Izmantotie resursi:Hlavná stránka | Slovenský zväz ľadového hokejaNodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties