22.07.2016. 17:25
2014. un 2011. gadā Bratislavas "Slovan" spēlēja Eiropas līgas grupu turnīrā, taču šogad apstājās jau otrajā kvalifikācijas kārtā. Turklāt kā apstājās – ar 0:3 piedzīvojot šoku Jelgavā. Slovāku presei, trenerim un komandai bija grūti atrast vārdus, lai šo sakāvi izskaidrotu.

"Slovan" sagādā vilšanos Latvijā un izlido no Eiropas, "Slovan" sapņi izplēn Latvijā, un "Slovan" saka ardievas Eiropai, Kauns uz simts gadiem! "Slovan" nespēj izskaidrot izgāšanos, ko nu, treneri?. Tie bija daži no spilgtākajiem Slovākijas mediju virsrakstiem pēc Bratislavas "Slovan" sensacionāli pārliecinošā zaudējuma pret Latvijas kausa īpašnieci "Jelgavu".

Titulētāko Slovākijas klubu neglāba arī pagājušās sezonas rezultatīvākā vīra Tamāša Priškina došanās laukumā otrajā puslaikā. "Tas, ko šodien parādījām laukumā, ir apkaunojums," tiešs pēc spēles bija Ungārijas izlases uzbrucējs. "Nespēju izskaidrot, kas tas bija no mūsu puses."

"Tas mums bija ļoti slikts rezultāts un ļoti slikta diena kopumā," zaudējumu komentēja "Slovan" kipriešu galvenais treneris Nikodimoss Papavasiliu. "Spēli zaudējām pirmajā puslaikā, kad cietām no neizmantotajām izdevībām. Mums bija pietiekami daudz iespēju, lai spēli padarītu vieglāku, bet nespējām iesist. Tā vietā vadībā izvirzījās pretinieki. Mūsu reakcija nebija pieņemama. Spēlētājus gaida ļoti nopietna saruna."

"Tiem, kuri nav gatavi laukumā "Slovan" labā atdot visus 100% un spēlēt ar visu savu sirdi, nav vietas mūsu komandā," nikns bija Papavasiliu. "Mums ir daudz labāka komanda nekā "Jelgavai", taču laukumā parādītais sniegums diemžēl to neapstiprināja." Slovāku mediji lēš, ka Papavasiliu vietā varētu tikt meklēts jauns treneris.

Izmantotie resursi:skslovan.comHanba na sto rokov! Slovanisti po blamáži ťažko...Európska liga: Slovan sklamal v Lotyšsku a...Postupový sen Slovana sa v Lotyšku rozplynul:...A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties