08.04.2017. 22:47

Dānijas un Slovākijas izlases savā starpā tikās otro reizi trīs dienu laikā. Slovākijas izlasei izdevās tikt pie atkārtota panākuma, turklāt abos mačos uzvarēts ar vienādu rezultātu (2:0). Šoreiz slovāki pirmajā trešdaļā neveiksmīgi cīnījās aizsardzībā, pieļaujot daudz kļūdu un tikai vārtsarga Juliusa Hudačeka veiksmīgs sniegums neļāva dāņiem atklāt rezultātu. Otrajā periodā spēle izlīdzinājās, abas komandas daudz uzbruka, taču veiksmīgi darbojās abi vārtsargi Sērensens un Hudačeks. Tikai pašā trešās trešdaļas sākumā skatītāji ieraudzīja gūtos vārtus – Tomašs Hrnka atklāja rezultātu. Sešas minūtes vēlāk Zdeno Cigera trenētā Slovākijas izlase pārsvaru dubultoja, kad Andrejs Kudrna guva otros vārtus, uzstādot galarezultātu 2:0 Slovākijas labā.

Cita Latvijas izlases sāncense pasaules čempionātā, viena no turnīra saimniecēm, Vācija Lillehammerē ar 2:5 (0:0. 2:3, 0;2) cieta sakāvi mačā pret Norvēģijas izlasi. Vāciešiem neveiksmīga izrādījusies otrās trešdaļas pirmā pusē, kad Aleksanders Reihenbergs, Jorgens Karteruds un Patriks Tūresens nodrošināja norvēģiem trīs vārtu pārsvaru (3:0). Vācieši vēl līdz otrajam pārtraukumam atgriezās spēlē pēc Matiasa Plahtas un Davida Volfa precīzajiem metieniem (3:2). Taču trešās trešdaļas vidū Kens Andrē Ulimbs norvēģiem guva ceturtos vārtus, bet Matiass Trettenes mača beigās raidīja ripu vāciešu tukšajos vārtos, panākot galarezultātu 5:2.

Arī pirmajā abu komandu pārbaudes spēlē Marko Šturma trenētie vācieši cieta zaudējumu ar 1:5.

Vācijas izlases sastāvā vēl trūkst NHL klubos startējušo hokejistu, kā arī Vācijas DEL līgas pusfinālā iekļuvušo klubu spēlētāju. Nākamās divas pārbaudes spēles vācieši aizvadīs nākamo piektdien un sestdien, kad viesos mērosies spēkiem ar Baltkrieviju, pret kuru nupat cīnījās Latvijas izlase.

Cita gaidāmā pasaules čempionāta saimniece Francijas izlase savā laukumā ar 3:4 piekāpās Šveicei. Frančiem mača gaitā trīs reizes izdevās izlīdzināt rezultātu, taču Almonda vārtu guvums otrās trešdaļas izskaņā nodrošināja uzvaru Šveices komandai.

Izmantotie resursi:https://hokej.sk/Sport bei sportal.deEishockey Livescores - Eishockey Livescores...