28.04.2017. 23:49

Slovākijas valstsvienība turpina gatavoties pasaules čempionātam bez NHL spēlētājiem sastāva, un šodien komanda pārbaudīja spēkus pret Norvēģiju. Jau pirmajā periodā divas ripas ielidoja Larsa Haugena vārtos - pirmo reizi norvēģu vārtsargu pārspēja Prāgas "Sparta" uzbrucējs Lukašs Cingels, kurš to izdarīja mazākumā – 1:0, bet pirmā perioda beigās slovāku pārsvaru dubultoja Mišels Mikliks – 2:0.

Otrajā trešdaļā nu jau bijušais Cīrihes "Lions" uzbrucējs un izlases galvenā trenera dēls Patriks Tūresens vienus vārtus atspēlēja - 2:1. Trešdaļas turpinājumā viens no slovāku hokejistiem dabūja noraidījumu un bija spiests pavadīt divas minūtes ārpus spēles par diezgan retu pārkāpumu - iemetiena procedūras neievērošanu. Par laimi Jakubam Sujam, norvēģi savu iespēju neizmantoja. Trešās trešdaļas vidū Zviedrijas hokeja līgas kluba "Linkoping" spēlētājs Kens Andrē Olimps tomēr panāca neizšķirtu - 2:2, bet piecas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaru Slovākijas izlasei atnesa KHL vienības "KunLun Red Star" uzbrucējs Martins Bakošs - 3:2.

Rītdien plkst. 19:00 abas komandas tiksies vēl vienu reizi.

Mazrezultatīvā spēle sanāca Bāzelē, kur tikās Šveices un Dānijas izlases. Spēles pamatlaika vidū NLA komandas "Biel-Bienne" uzbrucējs Geitons Āss atklāja mača rezultātu - 1:0. Vēlāk savu meistarību demonstrēja abi vārtsargi - Jonas Hillers un Sebastjans Dāms un nevienu no viņiem laukuma spēlētājiem tā arī neizdevās pārspēt, jo savu otro ripu Āss iemeta jau tukšos vārtus, līdz ar ko mačs noslēdzās ar Šveices uzvaru 2:0.

Pasaules čempionāts hokejā norisināsies no 5. līdz 21. maijam Ķelnē un Parīzē. Latvijas izlase spēlēs A grupā ar Krievijas, ASV, Zviedrijas, Slovākijas, Vācijas, Dānijas un Itālijas izlasēm. Savus pēdējos pārbaudes mačus Latvijas valstsvienība aizvadīs 30. aprīlī un 1. maijā pret Vāciju.

Izmantotie avoti:Pointstreak Stats Search | Pointstreak Sports...Live Hockey Scores - Hockey Livescore &...

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801