09.12.2017. 16:28

Roberts Slotiņš pirmajā šaušanā pieļāva četras kļūdas, aizverot tikai vienu mērķi, bet otrā šaušana bija nedaudz veiksmīgāka – pieļautas divas kļūdas. Pēc sešu soda apļu veikšanas Slotiņš ieņēma 97. vietu 120 finišējušo sportistu konkurencē. Viņa slēpojuma laiks bija 70. labākais, taču daudz laika iztērēts šaušanā, kur Slotiņam 103. rezultāts.

No sacensību uzvarētāja francūža Antonīna Žigonā Slotiņš atpalika vairāk nekā piecas minūtes. Žigonā uzvarēja, pat neskatoties uz vienu pieļauto kļūdu otrajā šaušanā, tuvāko sekotāju norvēģi Gjermundšogu apsteidzot par 11 sekundēm. Jāpiemin, ka visas vietas no otrās līdz piektajai ieņēma Norvēģijas biatlonisti, turklāt Fredriks Gjesbaks pamanījās ieņemt trešo vietu pat ar veselām divām kļūdām šaušanā.

Savukārt dāmu konkurencē, kur Latvija nebija pārstāvētā, uzvaru izcīnīja Krievijas sportiste Uļjana Kaiševa, kura apsteidza ukrainietes Abramovu un Žuravoku par attiecīgi 16 un 18 sekundēm. Visas trīs goda pjedestālu sasniegušās sportistes šāva bez kļūdām.

Iedzīšana IBU kausa otrajā posmā paredzēta rītdien.