03.01.2015. 16:51

, LSM.LV - Sports

Liepiņš finišēja pēc 28 minūtēm un 47,2 sekundēm. Viņš mēroja četrus soda apļus, pirmajā šaušanā pieļaujot vienu kļūdu, bet otrajā šaušanā kļūdoties trīs reizes.

Otrais palika Oskars Muižnieks, kurš uzvarētājam zaudēja 50,3 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Aleksandrs Patrijuks, atpaliekot par 52 sekundēm.

Liepiņš Sočos startēja četrās distancēs, labāko rezultātu sasniedzot 50 kilometru slēpošanas maratonā, kurā viņš ieņēma 59. vietu. 30 km skiatlonā viņš ieņēma 66. vietu, sprintā palika 61. vietā, bet 15 kilometru klasiskā stila distancē finišēja 73. vietā. Šīs sezonas sākumā Liepiņš distanču slēpošanā startēja arī Pasaules kausa posmā Somijā, bet pēc gadu mijas nolēma izmēģināt spēkus biatlonā.

Latvijas kausa 1. kārtas sacensības risināsies arī svētdien, kad dalībnieki sacentīsies distancē ar masu startu. Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien nestartēja.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650