13.04.2015. 10:27
Latvijas ātrākais autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs svētdien ar savu komandu guva 12.vietu «Lamborghini Blancpain Super Trofeo» seriāla pirmā posma braucienā.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Šlēgelmilhs startēja «Artline» komandā kopā ar krievu autosportistu Mihailu Stepanovu. Pirmajā treniņu sesijā Šlēgelmilhs bija pat 13 sekundes aplī veiklāks par komandas biedru, bet turpinājumā Stepanovs sāka braukt ātrāk.

Kvalifikācijā «Artline» komanda uzrādīja desmito un 24.rezultātu, tomēr sestdien notikušajā pirmajā braucienā tehnisku problēmu dēļ nestartēja. 50 minūtes garajā otrajā braucienā Stepanovs, startējot no 24.pozīcijas, līdz distances vidum pakāpās līdz 19.vietai, bet turpinājumā Šlēgelmilhs veica lielu kāpumu uz augšu, sacīkstes noslēdzot 12.pozīcijā.

Komanda sacensībās startēja ar īpaši sacensību formātam pielāgotu 620 ZS «Lamborghini Hurican ST» automašīnu.

«Veiksmīga dalība šajā čempionātā nākotnē var sekmēt ciešāku sadarbību ar «Lamborghini» un dalību citās prestižās GT klases sacensībās, kā, piemēram, Deitonas 24 stundu sacīkstēs,» pirms nedēļas nogales pauda Šlēhelmilhs. «Nākotnes perspektīvā «Lamborghini» kā zīmols ir izvirzījis augstas ambīcijas dalībai starptautiskajā GT klases līmenī, ar kurām iespējams saistīt arī savu profesionālo autosportista karjeru.»

Kā zināms, pērnās sezonas beigās Šlēgelmilhs debitēja «ADAC GT Masters» čempionātā, kopā ar vācieti Klausu Ludvigu gūstot otro un devīto vietu braucienos.

«Lamborghini Blancpain Super Trofeo» seriāls tiek rīkots kopš 2009.gada un tiek uzskatīts par pasaules ātrāko zīmola trofejas izcīņu. Nākamais sacensību etaps maijā gaidāms Silverstounas trasē Lielbritānijā.Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties