16.06.2016. 15:54
Latvijas pilots Uvis Slakteris ("Riga Powerboat Team") jauno pasaules čempionāta sezonu F2 klasē iesācis ar otro vietu ātrumsacīkstēs "Karelia midnight speed run".

Pasaules čempionāta pirmais posms ūdens motosportā F2 klasē šogad sākās ar ātrumsacīkstēm "Karelia midnight speed run", kur uz starta izgāja vairāk kā 20 laivas. Uvis Slakteris tajās dalīja otro vietu ar Ērik Edinu no Zviedrijas.

"Esmu gandarīts par veiksmīgi uzsākto pasaules čempionātu. Lai arī šīs ir atsevišķas sacīkstes, tās parādīja, ka šogad cīņa par čempionāta godalgām būs ļoti sīva," saka Uvis Slakteris. "Pirmās vietas ieguvējs zviedrs Pjērs Lundins spēja sasniegt ātrumu 194 km/stundā, bet mums ar Ēriku Edinu izdevās sasniegt 193 km/stundā.

Šajās sacensībās Slakterim arī izdevies atstāt aiz muguras divus F1 pasaules čempionus.

"Priecājos, ka aiz sevis spēju atstāt trīskārtējo pasaules čempionu F1 klasē Aleksu Karellu, gan arī divkārtējo pasaules čempionu F1 klasē Sami Selio," saka Slakteris.

Informāciju sagatavoja:Latvijas ūdens motosporta federācija (LŪMSF)Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties