19.06.2015. 08:17
Bijušais ielu kauslis un UFC cīkstonis Kevins „Kimbo Slaiss” Fergusons (4-2-0), kurš šonakt ASV krustos dūres ar MMA leģendu, UFC slavas zāles iemītnieku Kenu Šamroku (28-15-2), sola salauzt savam pretiniekam žokli un sagraut viņa karjeru.

Četrdesmit vienu gadu vecais Kevins Fergusons, kurš pateicoties savai ielu kaušļa popularitātei savulaik nokļuva UFC un profesionālajā boksa ringā, pēc piecu gadu ilgas pauzes šonakt atgriezīsies MMA cīņu būrī.

Viņš cīņu šova „Bellator 138” vakara galvenajā mačā dūres krustos ar piecdesmit vienu gadu veco bijušo UFC čempionu Ken Šamroku. Arī Šamrokam šī būs atgriešanās cīņās pēc piecu gadu ilgas pauzes.

„Par spīti savam vecumam, Šamroks vēl joprojām ir bīstams. Viņš joprojām ir spējīgs salauzt pretiniekam locekļus un uzveikt jebkuru ar kādu no sāpju paņēmieniem. Taču es neesmu tas, kuru viņam izdosies uzvarēt. Es neesmu no tiem, kuri padodas,” pašpārliecināts ir Fergusons.

Interesanti, ka Kimbo ne reizi nav zaudējis, uzķeroties uz kādu no sāpju paņēmieniem. Viņš savā MMA sportista karjerā aizvadītajās sešās cīņās piedzīvojis divus zaudējumus, abus ar tehniskajiem nokautiem. Šo piecu gadu laikā Slaiss bija aizņemt ar piedalīšanos profesionālā boksa cīņās, tāpēc viņš šobrīd atrodas labā fiziskā formā.

„Vecums nav faktors, lai cīnītos. [Bokserim] Bernardam Hopkinam ir 50 gadi un viņš vēl joprojām var uzvarēt jebkuru,” uzskata Kimbo, kurš februārī nosvinēja četrdesmit pirmo dzimšanas dienu.

Savukārt Šamroks uzskata, ka divkauja ar Kimbo Slaisu ir sākums viņa sportista karjeras atdzimšanai, savukārt pats Fergusons apgalvo, ka bijušā UFC čempiona karjera beigsies ar šo cīņu.

„Es aizsūtīšu viņu atpakaļ pensijā. Salauzīšu viņam žokli un viņa karjeru. Tas ir mans plāns un mērķis. Esmu smagi trenējies, lai izdarīto to,” prognozē Slaiss.

Izmantotie resursi:UFC, Mixed Martial Arts (MMA) News, Results:...Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties