20.08.2015. 09:38
Naktī uz ceturtdienu (pēc Latvijas laika) noslēdzies Kolorado štatā notiekošā augstākās kategorijas daudzdienu velobrauciena "USA Pro Challange" 3. posms, kurā astoto vietu izcīnīja Toms Skujiņš.

163 kilometru garajā distancē augstkalnes apstākļos uzvarētājs tika noteikts finiša spurtā, kurā Toms Skujiņš izcīnīja 8. vietu ar tādu pat laiku kā uzvarētājs Kails Raijnins ("UnitedHealthcare"). Toms nopelnīja arī vienu UCI punktu. Kopvērtējumā carnikavietis saglabā 11. pozīciju, 44 sekundes aiz līdera Brena Brūkveltera ("BMC Racing" team).

Andžs Flaksis, kura uzdevums palīdzēt komandas līderiem šajā posmā, finišēja grupiņā, kas uzvarētājam zaudēja vairāk nekā 7 minūtes. Mūsu sportistam 53. vieta, bet kopvērtējumā Andžs ir 60. pozīcijā.