22.12.2015. 13:55
Pētera Skudra un Ģirta Ankipāna trenētais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņijnovgorodas "Torpedo" vienojies ar rezultatīvo aizsargu Kirilu Koļcovu, kurš iepriekš spēlēja Baškortostānas vienībā Ufas "Salavat Yulaev".

"Torpedo" un Koļcovs tagad vienojušies par līgumu līdz sezonas beigām. Tāpat kā iepriekšējā klubā, arī Ņižņijnovgorodas komandā šis aizsargs spēlēs ar 4. numuru.

Pagājušajā regulārajā sezonā viņš bija KHL rezultatīvākais aizsargs. 32 gadus vecais Koļcovs šo sezonu sāka sev neraksturīgi pieticīgi - 23 spēlēs 11 (1+10) punkti un negatīvs lietderības koeficients (-5). "Salavat Yulaev" viņu ievietoja atteikumu draftā, un Gagarina kausa ieguvējs pauda neapmierinātību asā formā.

Kirils Koļcovs novembra beigās: "Iepriekšējās divās sezonās es biju komandas labākais bombardieris. Kad jaunieceltais ģenerālmenedžeris Leonīds Vaisfelds ieradās Ufā, viņš mērķtiecīgi jauca mūsu piecinieku. Viesstrādnieks, kuram palaimējās nokļūt Baškortostānas hokejā. Te ieradās ar tādu pašapziņu, it kā būtu izcīnījis vismaz Gagarina kausu, kaut gan viņa lielākais sasniegums ir Jekaterinburgas "Avtomobilist" iekļūšana izslēgšanas spēlēs. Ceru, ka šis cilvēks Ufā ilgi neaizkavēsies. Viņš nekad nesasniegs tādus rezultātus, kādus panāca viņa priekšgājējs Oļegs Gross. Arī šosezon vajadzēja radīt maksimāli labvēlīgus apstākļus manu labāko īpašību izpaušanai, nevis izdomāt stāstus par "kritumiem". Uz mani tika izdarīts spiediens jau no augusta. Par kādu kritumu var būt runa, ja mani neliek sastāvā? Par kritumiem nebūtu jārunā cilvēkiem, kuri paši nekad nav spēlējuši hokeju. Tas ir nonsenss. Neviens mani nesauca uz pārrunām, nenorādīja uz kļūdām, bet vienkārši visu norakstīja uz kaut kādu izdomātu "kritumu". Mani gribēja izēst no kluba. Šo kontraktu es nopelnīju ar saviem sasniegumiem, ne Vaisfeldam to pārtraukt."

Izmantotie resursi:championat.comhctorpedo.ruTrubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties