09.07.2015. 14:21
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ņižņijnovgorodas «Torpedo» galvenais treneris Pēteris Skudra vēlreiz apstiprināja, ka viņa vadītā komanda vēlas savā sastāvā uz nākamo sezonu iegūt Latvijas izlases hokejistu Miku Indraši, ar kuru notiek sarunas par līgumu, informē Krievijas klubs.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Skudra norādīja, ka veidojot sastāvu, nākas konkurēt ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībām, taču viņš līdz 17. jūlijam cer komandu nokomplektēt par 95 procentiem. Viens no «Torpedo» vēlamajiem spēlētājiem ir Indrašis, kurš šobrīd piedalās NHL kluba Ņujorkas «Islanders» jauno spēlētāju nometnē.

«Ar Indraši notiek pārrunas un viņš ir viens no kandidātiem uz palikušajām leģionāru vietām,» atklāja Skudra, piebilstot, ka viņš komandā labprāt redzētu arī baltkrievu brāļus Sergeju un Andreju Kosticinus. «Iespējams, šie trīs spēlētāji parādīsies pie mums,» piebilda Skudra.

«Torpedo» šonedēļ vienojās ar diviem pieredzes bagātiem Krievijas uzbrucējiem - Aleksandru Frolovu un Dmitriju Sjominu.

Skudra arīo komentēja Ģirta Ankipāna piesaistīšanu treneri korpusam, uzsverot, ka modernajā hokejā treneriem ir jāveic liels darba apjoms. «Mēs gribam turēties mūsdienīgā ritmā. Kādreiz visu darbu veica viens treneris, bet tagad tas ir ļoti plašs darba lauks. daudz strādāsim ar video. Ankipāns ļoti efektīvi strādāja Rīgas «Dinamo», palīdzēja ar uzbrukumu un skaitlisko vairākumu. Viņam ir interesantas idejas, viņš ir strādājis ar jaunajiem puišiem. Mani allaž piesaista, ja treneris domā, izdomā kaut ko jaunu, pastāvīgi kaut ko maina. Mums būs divi treneri, kuri nedaudz vairāk nodarbosies ar uzbrukumu, bet visu pārējo taktiku mēs apspriedīsim kopā,» skaidroja Skudram, kurš pie «Torpedo» stūres gatavojas trešajai KHL sezonai.

Iepriekšējās divās sezonās «Torpedo» Skudras vadībā iekļuva izslēgšanas turnīrā, taču zaudēja pirmajās kārtās.

Indrašis trīs sezonas ir aizvadījis Rīgas «Dinamo» rindās. Viņš ir ierobežoti brīvais aģents un tiesības uz viņu KHL pieder Latvijas klubam, tāpēc, ja «Torpedo» vienosies ar Indraši, tai nāksies vienoties arī ar «Dinamo».R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties