26.01.2014. 21:57
Kontinentālās hokeja līgas kluba „Torpedo” treneris un bijušais vārtsargs Pēteris Skudra pēc šodienas uzvaras pār CSKA (3:1) atklāja, ka, ja nepieciešams, var iemācīt kādu hokeja trenera viltību savam kolēģim CSKA rindās, proti, Džonam Torčeti.

„Tādu mazu viltībiņu es varu iemācīt Džonam Torčeti,” ar smaidu sacīja Pēteris Skudra, „proti, kā iespējams paņemt minūtes pārtraukumu, patiesībā to nemaz nepaņemot.”

Par šodienas maču Skudra izteicās ļoti atzinīgi, sakot, ka spēlētāji izpildījuši doto uzdevumu: „Šodien pirmo reizi sezonā pamēģinājām spēlēt kā otrais numurs, un iepriecināja, ka puiši pie tā pieturējās līdz pat spēles beigām. Četratā izturējām, vairākumā iemetām, hokejisti parādīja raksturu, un tikai ar raksturu iespējams uzvarēt tādu spēcīgu komandu kā CSKA.”

„Savukārt komentējot iepriekšējā mača izskaņu, tad „Slovan” hokejistu lētā uzvedība vien liek gaidīt, kad tiksimies ar viņiem nākamajā sezonā,” sacīja Skudra. „Neteiktu arī, ka mēs spēlējam kā lieli provokatori. Visas komandas cīnās, tāds ir profesionālais sports, kuram būtu visur jāizskatās tā, kā ir pie mums.”

Skudras pieminētais Džons Torčeti par CSKA treneri kļuva sezonas sākumā, bet pirms bijis NHL klubu „Kings” un „Panthers” pagaidu treneris. CSKA šobrīd ar 83 gūtiem punktiem ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, bet "Torpedo" savākusi trīs punktus vairāk un ir ceturtā Austrumos.

Izmantotie resursi:Петерис Скудра: "Могу научить Торчетти...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties