26.12.2014. 21:10
Nespēlējot latviešu aizsargam Oskaram Bārtulim, Astanas "Barys" piektdien nemācēja noturēt četru vārtu pārsvaru un ar rezultātu 6:7 pēspēles metienos atzina Magņitogorskas "Metallurg" pārākumu.

Spēles 13. minūtē tablo vēstīja jau 4:0 par labu viesiem no Kazahstānas, un četru vārtu pārsvars bija vēlreiz otrās trešdaļas ievadā (5:1), tomēr mājinieki nemeta plinti krūmos. Gluži otrādi - tā tika pārlādēta un nepilnu 14 minūšu laikā otrajā trešdaļā sašauti pilni viesu vārti. Sergejs Mozjakins guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, un desmit sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Tims Stepltons panāca 6:6.

Pēdējās 20 pamatlaika minūtēs neviens no 15 izdarītajiem metieniem mērķi nesasniedza, un arī pagarinājumā, kad iniciatīva jau piederēja mājiniekiem, rezultātu mainīt neizdevās. Pēcspēles metienu sēriju ar vārtu guvumu atklāja viesi, bet turpinājumā labāk veicās mājiniekiem - iemeta Kriss Lī un Stepltons, ļaujot "Metallurg" svinēt otro uzvaru pēc kārtas - 7:6.

Oskars Bārtulis spēlei nebija pieteikts, bet "Barys" piedzīvoja trešo neveiksi pēc kārtas.

Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas "Torpedo" mājās uzņēma Harija Vītoliņa trenēto Maskavas "Dynamo". Pēc Sakari Saiminena vārtu guvuma mājinieki pārņēma vadību otrās trešdaļas beigās, bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Filips Novāks atjaunoja līdzsvaru - 1:1. Arī papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, un sekoja pēcspēles metienu sērija. Tajā precīzs vispirms bija Jarko Imonens, bet uzvaras vārti poļu uzbrucējam Vojtekam Volskim.

Zaudētāju rindās Kaspars Daugaviņš laukumā nedevās, savukārt Mārtiņš Karsums nepilnās 19 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja visus četrus iemetienus, izdarīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Slovan - SKA 1:6

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430