20.01.2015. 20:41
KHL čempionātā spraigu maču ar līgas līderiem SKA savā laukumā aizvadīja Pētera Skudras trenētais "Torpedo”, pamatlaiku noslēdzot 0:0, bet pēcspēles metienos piekāpjoties, tomēr turnīra tabulā ierakstot svarīgu punktu. Savukārt Georgija Pujaca "Neftekhimik" Sočos izdevās izcīnīt uzvaru "bullīšos" 3:2.

Pirmā trešdaļa Nižņinovgorodā aizritēja visai līdzīgā cīņā, turklāt abas komandas aktīvi apdraudēja sāncenšu vārtus. Tuvāk vārtu guvumiem bija SKA spēlētāji, taču lielisks vārtos bija Mihails Birjukovs, tāpēc pēc 20 spēles minūtēm uz tablo bija 0:0. Otrā perioda scenārijs bija identisks – momenti bija abām komandām, SKA tie bija bīstamāki, bet rezultatīvu metienu nebija.

Trešā perioda vidū labu iespēju beidzot atklāt rezultātu ieguva Pētera Skudras padotie, tiekot pie skaitliskā vairākuma. Lai to tiešām realizētu, mājinieki pat pieprasīja pārtraukumu, visas divas minūtes grieza karuseļus sāncenšu zonā, apdraudēja vārtus, bet pārspēt Miko Koskinenu tā arī nespēja. SKA atbildēja ar savu momentu un gandrīz arī noorganizēja izgājienu viens pret vienu, taču Artēmiju Panarinu pievīla nūja, no kuras lāpstiņas pēdējā brīdī ripa tomēr nolēca.

Mazāk nekā četras minūtes līdz pamatlaika beigām brīnumus aiz saviem vārtiem sastrādāja Koskinens, atstājot ripu sāncensim, tomēr pēc tā paguva atgriezties vārtos un glābt situāciju. Pēdējās divas minūtes pamatlaikā ripa reti pameta "Torpedo” aizsardzības zonu, bija metieni, bet vārtu guvumu gan ne – 0:0 arī pēc trim periodiem. Un arī pēc 65 minūtēm. Uz pēcspēles metienu sēriju SKA vārtos sūtīja Igoru Šestjorkinu, kurš arī kļuva par vienu no mača varoņiem, atvairot divus no trim sāncenšu metieniem. Uzvaras vārti Panarina kontā - 1:0 SKA.

"Neftekhimik” pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, taču mača 39 minūtē jau bija zaudētājos 1:2. Septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts kļuva neizšķirts 2:2, un galu galā viss noskaidrojās tikai pēcspēles metienu sērijā. Tā izvērsās visai ilga, jo uzvaras vārti tika gūti kopumā 19. metienā, kad precīzs bija Andrejs Minihovičs – 3:2.

Georgijs Pujacs ar rezultativitātes punktiem neizcēlās un soda minūtes nenopelnīja, bet laukumā pavadīja gandrīz 21 minūti, kurā bloķēja vienu metienu un veica trīs spēka paņēmienus.

Vērienīgās KHL spēļu dienas pirmajos mačos pie panākumiem tika Austrumu konferences līderi, turklāt viesos. "Sibir” ar 5:2 apspēlēja Novokuzņecas "Metallurg”, bet Magņitagorskas "Metallurg” pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 bija pārāki pār "Avtomobilist". Savukārt "Dimano" konkurenti par vietu Gagarina kausā "Severstal" savā laukumā ar 2:1 pieveica "Jokerit" hokejistus. "Lokomotiv" tikai ar 1:0 pieveica "Traktor" hokejistus.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413