09.07.2015. 12:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latiševa-Čudare finišu sasniedza pēc 52,60 sekundēm, kas ir par 0,16 sekundēm labāks rezultāts nekā viņas iepriekšējais personiskais rekords. Savā skrējienā Latiševa-Čudare finišēja trešā aiz vācietes Lauras Milleres (52,39) un Polijas skrējējas Martinas Dambrovskas (52,46).

Finālā iekļuva pa divām ātrākajām dalībniecēm no trim priekšsacīkšu skrējieniem, kā arī divu labāko rezultātu īpašnieces pārējo skrējēju konkurencē. Latiševa-Čudare pēc rezultāta palika pirmā aiz finālistu svītras. Startēja 20 skrējējas.

Čempionāta pirmajā dienā startēja arī lodes grūdēja Linda Ozola, kura kvalifikācijā sasniedza rezultātu 14,14 metri un ierindojās 19. vietā, neiekļūstot 12 finālistu vidū un apsteidzot četras konkurentes. Vīriešiem 100 metru skrējienā Kristaps Zūdiņš finišu priekšsacīkstēs sasniedza pēc 11,05 sekundēm un ierindojās 30. vietā 32 dalībnieku konkurencē. Pusfinālā cīņu turpinās 16 ātrākie.

Eiropas U-23 čempionātā Latviju pārstāv 20 sportistu. Ar izpildītu kvalifikācijas normatīvu komandā iekļuva seši sportisti - Ozola lodes  grūšanā, Katrīna Sirmā šķēpa mešanā, Jānis Svens Grīva un Gatis Čakšs šķēpa mešanā, Alberts Blajs 3000 metru kavēkļu skrējienā, kā arī Latiševa-Čudare 200 metru un 400 metru skrējienā. Katrā disciplīnā bija iespēja pieteikt vēl vienu atlētu bez sasniegta normatīva, ja valstij attiecīgajā disciplīnā nav kvalificējušos sportistu. Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valde un treneru padome tādēļ apstiprināja vēl 14 sportistu dalību čempionātā.

U-23 Eiropas čempionāts Igaunijas galvaspilsētā beigsies svētdien.Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties