25.07.2016. 14:56
Līdz komanda.lv pirmās līgas piektajai vietai noslīdējis Rīgas "Skonto", kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās "Olainei/Super Nova".

Rīgas "Skonto", kas pirmajās deviņās kārtās piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, otro neveiksmi četros mačos cieta izbraukumā pret "Olaini/Super Nova", kas arī cīnās par vietu labāko trijniekā, - 1:2. Pēc pirmā puslaika viesi gan atradās vadībā, jo 13. reizi sezonā izcēlās Jegors Morozs. Tomēr turpinājumā laukuma saimniekiem izdevās ne tikai atspēlēties, bet arī izcīnīt panākumu.

Izlīdzinājumu panāca Vugars Askerovs, kurš pretinieku vārtsargus pārspējis 20 reizes un turpina cīņu par labākā snaipera godu, bet panākumu nodrošināja Olaines komandas otrais labākais vārtu guvējs Orkhans Hasanalijevs - 2:1. Iegūtie trīs punkti ļāvuši "Olainei/Super Nova" pacelties uz kopvērtējuma trešo vietu, kamēr Rīgas "Skonto" atrodas piektajā pozīcijā.

Otrā ir "Rēzekne", kas izbraukumā ar 4:2 pieveica "Ogri". Divus vārtus guva komandas labākais snaiperis Dmitrijs Borisovs, kurš 63. palīdzēja panākt neizšķirtu. Lūzums notika pamatlaika priekšpēdējā minūtē, kad laukuma saimnieki raidīja bumbu savos vārtos, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē pārsvaru dubultoja Guntars Silagailis.

Savukārt "Audas" uzvaru savā laukumā ar 3:1 pret RTU nodrošināja trīs japāņa Takeši Okamoto vārtu guvumi. Viņš divas reizes izcēlās pirmajā puslaikā, bet 77. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Tukums 2000 – Valmiera 2:0 (0:0) Kalnciems 85' Veide 90'
Staiceles Bebri – Jēkabpils 3:2 (1:1) Petrivs 10' Grāveris 49' Grosbergs 61' – Peņkovskis 39'(11m) Lapkovskis 78'
Alberts – Babīte 0:3 (0:1) M. Vasiļjevs 7'61' Rosoha 70'
Saldus – Smiltene 0:5 (0:2) Teremko; Jansons; Dūmiņš (11m); Ozols; Sausais (11m)
Auda – RTU 3:1 (2:1) Okamoto 31' 35' 77' – Golubevs 45'
Ogre – Rēzekne 2:4 (2:1) Skābardis 8' Muižnieks 37' – Borisovs 24' 63' Škaunacs (s.v.) 89' Silagailis 90'+1
Olaine/Super Nova – Skonto 2:1 (0:1) Akskerovs; Hasanalijevs – Morozs