19.01.2014. 19:12
Šodien "Olimpiskajā sporta centrā" pārbaudes spēli aizvadījuši divi Virslīgas klubi - "Skonto" un "Metta"/LU. Cīņa bijusi ļoti asa, un neiztika arī bez nopietniem incidentiem - Ritvars Rugins nogādāts slimnīcā, kur viņam tiek "šūts" vaigs. Spēli ar 1:0 uzvarēja "Skonto", beigu daļā iesitot Valērijam Šabalam.

Spēle jau no pirmajām minūtēm bijusi ļoti asa. Kā Sportacentrs.com pastāstīja "Skonto" direktors Askolds Uldriķis, tiesnesim, iespējams, vajadzējis uz kādu brīdi apturēt spēli, lai nomierinātu abu komandu futbolistus. Diemžēl turpinājumā noticis nopietns incidents - Ritvars Rugins ("Skonto") un Raivis Hščanovičs ("Metta"/LU) divcīņā laida lietā elkoņus, un nervi nav izturējuši Ruginam, kurš ar dūri sitis pa galvu Hščanovičam, mettietim aizsitot elpu. Turpinājumā abi futbolisti nokrituši, taču Hščanovičs pēc saņemtā sitiena piecēlies un ar kāju iespēris pa seju guļošajam Ruginam. Hščanovičam sarkanā kartīte, bet Rugins tika aizvests uz slimnīcu, lai tiktu "sašūts" uzplēstais vaigs. Piebildīšu, ka šo rindu autors incidentu savām acīm neredzēja, un notikums "salipināts" no Uldriķa un "Mettas"/LU preses sekretāra Elvija Ērgļa stāstījuma.

Pati spēle noslēdzās ar 1:0 "Skonto" labā. Beigu daļā, aptuveni 75. minūtē, vienīgos vārtus Tamaza Pertijas komandas labā noorganizēja uz maiņu uznākušie jaunie, 15 gadus vecie, Roberts Uldriķis (Askolda Uldriķa dēls) un Jegors Morozs, pēc kura noslēdzošās piespēles vārtus guva Valērijs Šabala, kurš joprojām atrodas "Skonto" rīcībā. Vēl piebildīsim, ka nokaitēto atmosfēru labi raksturo arī fakts, ka spēles beigās viens otram izkliedzienus veltīja treneri Pertija un Andris Riherts. Daugavpils futbola audzēknis, malējais pussargs Edgars Jermolajevs, šodien spēlējis malējā aizsarga pozīcijā, taču tas bijis sastāva robu dēļ. "Skonto" rindās šodien spēlēja arī 1992. gadā dzimušais Azerbaidžānas spēlētājs Iskandarli, kurš iznāca uz maiņu.

"Skonto": Pavlovs - Jermolajevs, Strods, Apija, Ņ.Bērenfelds - Isajevs - Klimiašvili, Rugins, Strazdiņš - Šabala, Čačiašvili. Uz maiņu: Meļņičenko, Grigorjevs, Iskandarli."Metta"/LU: Biezais - I.Stuglis, Puķītis, Hščanovičs, Rožkovskis - Priedēns, Fjodorovs, M.Riherts - Pallo, Kalniņš, Milašēvičs. Uz maiņu: Putāns, E.Stuglis (uz maiņu nāca vēl vairāki spēlētāji, tiks precizēts).Gaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties