08.11.2014. 16:27
Rīgas Skonto un Jelgavas komandas sestdien izcīnīja attiecīgi sudraba un bronzas medaļas Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātā.

Skonto par Latvijas vicečempioniem kļuvuši jau trešo gadu pēc kārtas, kamēr Jelgava pie valsts čempionāta godalgām tikusi pirmo reizi. Komanda no šīs pilsētas iepriekš medaļas bija izcīnījusi pirms 19 gadiem, kad trešo vietu izcīnīja Jelgavas RAF

Izšķirošajā mačā Skonto sestdien savā laukumā ar 4:1 (1:1) pārspēja Rīgas Daugava vienību.

Mača rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē, kad izcēlās Skonto spēlētājs Ņikita Bērenfelds, bet pirmā puslaika turpinājumā viņu sāncenšiem tomēr izdevās panākt izlīdzinājumu, vārtus gūstot Emīlam Knapšim. Tiesa, otrajā puslaikā uzvaru nodrošināja Skonto, kuru sastāvā trīs reizes izcēlās šīs sezonas rezultatīvākais Latvijas čempionāta futbolists Vladislavs Gutkovskis.

Līdz ar to Gutkovskis šosezon pretinieku vārtsargus pamanījās pārspēt 28 reizes, tuvāko sekotāju Jāni Ikaunieku no Liepājas apsteidzot par pieciem vārtu guvumiem.