( ! ) Notice: Undefined property: stdClass::$language in /var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php on line 18
10.0002646336{main}( )../index.php:0
20.0004647040require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.php' )../index.php:25
30.03438191792require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.cart.php' )../config.php:183
40.03448192320include( '/var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php' )../config.cart.php:9
Skonto kompensācijas laika pēdējā minūtē nodrošina neizšķirtu Ziemeļīrijā :: Sporta-Klubi.lv

01.07.2010. 22:23
Skonto futbolisti ceturtdien viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē ar Ziemeļīrijas klubu Portadown. Skonto daudz aktīvāk iesāka spēli, izdevības bija Žunioram un Rodem, bet pārspēt pretinieku vārtsargu viņiem neizdevās. Turklāt jau pirmā puslaika sākumā rīdziniekiem nācās veikt piespiedu maiņu, jo savainojumu guva Siņeļņikovs,...