14.06.2014. 16:51
SMScredit.lv Virslīgas spēlē Rīgas "Skonto" izbraukumā ar 2:0 pārspēja "Daugavpili". Vārtus otrajā puslaikā guva Vladislavs Gabovs un Vladislavs Gutkovskis.

Ceturtajā minūtē Rjotaro tika nogāzts netālu no "Skonto” soda laukuma, taču pēc paša izdarītā soda sitiena bumba atdūrās sieniņā. "Skonto” spēlēja interesantāk un arī biežāk pieturēja bumbu, tomēr tiešām bīstamus momentus izveidot neizdevās. Jau 25.minūtē Pertija veica pirmo spēlētāju maiņu, Klimiašvili vietā laukumā sūtot Morozu. Brīdi vēlāk tieši pie soda laukuma labā sāna mājiniece atkal tika pie brīvsitiena. Pēc Rjotaro brīvsitiena Pavlovs asi, bet noteikumu robežās nospēlēja, izsitot bumbu un briesmas bija garām.

29.minūtē pēc stūra sitiena Dvali ar galu raidīja bumbu vārtos, no kuriem to laicīgi skaistā lēcienā atsita Čižovs, par to saņemot skatītāju aplausus. Trīs minūtes vēlāk Bērenfelds no kreisās malas centrēja, un Gutkovskis, labi uzlecis, izdarīja sitienu ar galvu, taču bumba lidoja nedudz garām tālajam vārtu stabam. Brīdi vēlāk otrā laukuma galā pret Riževski soda laukumā skontieši nospēlēja asi un uz pārkāpuma robežas, bet tiesneša svilpe klusēja. Puslaika izskaņā daugavpilieši arvien vairāk iesēdās aizsardzībā, bet rezultāts nemainījās, un puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem (0:0).

Otrā puslaika sākumā viesi pastiprināja uzbrukumu, aizsarga Sergeja Kožana vietā laukumā nākot Ņikitam Ivanovam, un Tamaza Pertijas likme uz izteiktāku uzbrukumu attaisnojās. Jau 48.minūtē "Skonto" atklāja rezultātu – Pāvelu Tarasovu apzaga Vladislavs Gabovs un trieca bumbu vārtu augšējā kreisajā stūrī.

Daugavpilieši neapjuka un metās prettriecienā – pēc sešām minūtēm Kinovaki centrējumu tikai nedaudz garām vārtiem virzīja Klimaševičs. Tomēr ātri vien Čižovs kapitulēja otro reizi – daugavpilieši kļūdījās aizsardzībā, un Gutkovskis pārmeta bumbu pāri "Daugavpils" vārtsargam. Trīs minūtes vēlāk Gutkovskis labi uzšāva no distances, šoreiz gan Čižovs spēja glābt savu komandu.

Mājinieki pēc šiem vārtiem darbojās krietni pieticīgāk, taču spēja tikt vēl pie dažām iespējām. 69.minūtē Sokolova sitienu vārtu augšējā stūrī ar pūlēm atvairīja Pavlovs, bet 87.minūtē no ļoti labas pozīcijas garām aizsita Klimaševičs. "Skonto" tomēr nosargāja savus vārtus neskartus un uzvarēja ar 2:0.

Daugavpils – Skonto 0:2 (0:0)Vārti: Gabovs 48' Gutkovskis 58'Brīdinājumi: Klimaševičs 53'Daugavpils: Čižovs, Kinovaki, Klimaševičs, Litvinskis, Sokolovs, Jamazaki, Atamanukovs, Riotaro, Riževskis (Truņins 61'), Tarasovs (Vasiļjevs 71'), Dobratuļins.Skonto: Pavlovs, Gabovs, Kožans (Ivanovs 46'), Apija, Bērenfelds, Dvali, Rugins, Osipovs (Isajevs 75'), Klimašvili (Morozs 25’), Gutkovskis, Mingazovs.Galvenais tiesnesis: Jevgenijs Vasjukovs .