30.07.2012. 23:02
Latvijas futbola virslīgas čempionāta 20.kārtas centrālajā spēlē pirmdien «Skonto» komanda savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja esošo valsts čempionvienību «Ventspils».

Vienīgos vārtus sešas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām guva Lietuvas izlases uzbrucējs Tads Labuks.

Gandrīz visu maču risinājās līdzīga spēkošanās un abām komandām bija pāris iespējas gūt vārtus, tomēr šajā spēlē tika izpildīts tikai viens prezīcs sitiens.

Kā ziņots, pirmā šīs kārtas spēle notika aizvadītās nedēļas piektdienā, kad «Jelgava» izbraukumā ar rezultātu 1:0 pārspēja «Gulbenes» vienību. Savukārt sestdien Rīgas «Daugavas» vienība cīnījās neizšķirti 1:1 ar «Metta»/LU komandu.

Divi mači notika svētdien, kuros Daugavpils «Daugava» savā laukumā ar 3:2 (1:2) uzvarēja JPFS/FK «Spartaks» komandu, bet «Liepājas metalurgs» savu skatītāju priekšā ar 3:2 (2:0) pārspēja «Jūrmalu».

Reklāma Šobrīd kopvērtējuma pirmajā vietā ar 43 punktiem 20 spēlēs atrodas Daugavpils «Daugava» un tā par četriem punktiem apsteidz «Skonto» komandu, kas aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Šīm vienībām ar 33 punktiem 19 mačos seko «Ventspils», bet ceturtajā pozīcijā ar 31 punktu 17 spēlēs atrodas «Liepājas metalurgs».

Piektajā vietā ar 29 punktiem 20 cīņās ir JPFS/FK «Spartaks», Rīgas «Daugavas» kontā 19 punkti 20 mačos, bet «Jūrmala» un «Gulbene» iekrājušas pa 18 punktiem. «Jelgava» ar 17 punktiem ieņem devīto pozīciju, bet kopvērtējuma pēdējā, desmitajā, vietā ar 15 punktiem atrodas «Metta»/LU.

Šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva «Ventspils», kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430