11.07.2014. 23:41
Krievijas Premjerlīgas pēdējo divu sezonu čempione paziņojusi, ka 17. jūlijā aizvadīs pārbaudes spēli ar Rīgas "Skonto".

Rīgas "Skonto" un Maskavas CSKA ciešā sadarbība izveidojusies pateicoties "Skonto" prezidenta Vladimira Koļesņičenko labajām attiecībām ar CSKA treneri Leonīdu Slucki (abu ceļi krustojās, kad Koļesņičenko bija profesionāls futbolists). Jau agrāk "Skonto" un CSKA dažādā veidā sadarbojušās, ieskaitot Aleksandra Cauņas pārdošanu, kā arī Valērija Šabalas un Artūra Karašauska pārbaudes un/vai stažēšanās CSKA klubā.

Šodien Maskavas CSKA savā mājas lapā pavēstījusi, ka 17. jūlijā ar "Skonto" aizvadīs pārbaudes maču, kas notiks Maskavā esošajā stadionā "Oktyabr". CSKA jau aizvadījusi pāris pārbaudes spēles un laukumā pēc traumas atgriezies arī Aleksandrs Cauņa. Krievijas Premjerlīga sāksies 1. augustā ar čempiones CSKA maču pret citu Maskavas komandu "Torpedo" (to vēl nesen pārstāvēja Edgars Gauračs), kurai tā būs atgriešanās spēle Premjerlīgā.

Krievijā sezona notiek pēc sistēmas rudens - pavasaris, kamēr Latvijā pēc sistēmas pavasaris - rudens. Pēc pussezonas "Skonto" ir Virslīgas līdere. Svētdien Tamaza Pertijas komanda tiksies ar Jūrmalas "Spartaku", kas būs pēdējais mačs pirms cīņas ar CSKA. Kā zināms, "Skonto" pēdējā gada laikā pamatīgi nomoka finanšu problēmas un komanda boikotēja pēdējo Virslīgas spēli pret "Liepāju", par to saņemot tehnisko zaudējumu. Sešas dienas pēc CSKA - "Skonto" spēles Virslīgā jānotiek pārceltajam mačam "Skonto" - "Liepāja" Rīgā.

Izmantotie resursi:CSKA. Professional Football ClubMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties