12.07.2015. 12:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Mūze uzrādīja rezultātu 60,26 metri. Viņa bija līdere līdz piektajai metienu sērijai, kad latvieti apsteidza Tatjana Haladoviča no Baltkrievijas, kura aizmeta šķēpu 60,45 metrus. Sestajā metienā Mūze rezultātu uzlabot vairs nespēja.

Jau ziņots, ka par vicečempion svētdien kļuva arī augstlēcēja Madara Onužāne, kas pārvarēja 1,80 metru augstumā novietotu latiņu. Identisku rezultātu uzrādīja Elizabete Bojere no ASV, kādēļ arī viņai pienācās sudraba medaļa, bet bronza netika pasniegta. Uzvarēja lietuviete Airine Palsīte, kura pārvarēja 1,84 metru augstumu.

1,80 metrus pārvarēja vēl četras sportistes, taču viņām bija sliktāki papildrādītāji. Onužāne un Bojere ar pirmo mēģinājumu pārvarēja 1,70 metru, 1,75 metru un 1,80 metru augstumu, bet 1,84 metri trīs mēģinājumos netika pieveikti. Čempione Palsīte sāka ar 1,75 metriem, ar pirmo mēģinājumu pārvarēja arī 1,80 un 1,84 metrus, bet augstāk (1,88 metri) vairs nelēca..

Latvijai tagad ir trīs godalgas šāgada universiādē, visas vieglatlētiem, jo bronzu šķēpa mešanā piektdien ieguva Zigismunds Sirmais.

Vēl svētdien mākslas vingrotāja Jeļizaveta Gamaļejeva ieņēma 18. vietu no 37 sportistēm daudzcīņas kvalifikācijā. Vingrojumā ar vālītēm viņa uzrādīja 20. rezultātu un ar lentu – 17. Sestdien viņa bija 16. ar apli un 15. ar bumbu, nekvalificējoties fināliem atsevišķajās disciplīnās.

Latviju universiādē pārstāv 51 sportists no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Liepājas Universitātes, Latvijas Sporta pedagoģijas augstskolas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Ventspils Augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Valsts robežsardzes koledžas un vairākām ārvalstu augstskolām.

Latvijas studenti piedalās desmit sporta veidos - airēšanā, džudo, galda tenisā, loka šaušanā, mākslas vingrošanā, peldēšanā, šaušanā, taekvondo, vieglatlētikā un volejbolā.

Kopumā Pasaules universiādē  21 sporta veidā piedalās vairāk nekā 10 000 sportistu no 170 valstīm. Kā jau ierasts, tad skaitliski lielākās delegācijas ir ASV, Japānai, Kanādai, Krievijai, Ķīnai un Vācijai.

Universiāde risināsies līdz 14. jūlijam.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties