07.10.2015. 21:05
Šovakar Latvijas Basketbola līgas (LBL) turnīrs atgriezās Daugavas Sporta namā (DSN). ''Valmiera/Ordo'', lai pēc spēles pirmā puslaika bija iedzinējos ar 39:52, otrajā puslaikā prata saņemties, pārņemt vadību un beigās svinēt itin drošu uzvaru pret ''Barons/LDz'' - 82:72. Brāļu Šķēlu dueli šajā vakarā produktīvāks bija Aigars, kuram šajā vakarā 13 punkti, kamēr Armandam par vienu mazāk.

Ainara Zvirgzdiņa vadībā ''Valmiera/Ordo'' ar vienu leģionāru Vīteni Čižausku un pārējiem latviešu spēlētājiem sastāvā jauno sezonu iesākusi ļoti ambiciozi - atklāšanas spēlē ar 79:75 pieveikta Rīgas VEF, bet savā laukumā sezona iesākta ar 71:67 pret ''Liepāja/Triobet''. ''Barons/LDz'' pirmajās divās spēlēs guvusi vienu panākumu - bezcerīgs 65:85 pret ''Ventspili'' un sarežģīta uzvara pret Latvijas Universitāti ar rezultātu 98:88.

Pēc Dāvja Zonnes tālmetiena un Derika Rolanda divpunktnieka ''Barons/LDz'' izvirzījās vadībā ar 5:1. Astoņus punktus īsā laikā mājinieku labā guva uz maiņu nākušais Klifs Kolimons, taču labi no distances uzbruka vairāki Rīgas komandas spēlētāji. Arī ''Valmiera/Ordo'' punktu guva visai raiti, bet rīdzinieki pēc pirmās ceturtdaļas vienalga bija ieguvuši septiņu punktu handikapu - 27:20.

Otrajā ceturtdaļā ''Barons/LDz'' turpināja teicami spēlēt uzbrukumā, kas arī bija galvenais iemesls diezgan komfortablajam 52:39 pārsvaram. Spēlējot pēc šāda grafika, visā spēlē mājinieki būtu guvuši 104 punktus, tādējādi diezgan loģisks bija rezultativitātes kritums otrajā spēles nogrieznī.

Nevarētu teikt, ka valmierieši trešajā ceturtdaļā būtu spēlējuši fantastiski rezultatīvi, taču aizsardzībā izdevās pretiniekus noturēt uz septiņiem punktiem, kas jau pēc 30 minūtēm ļāva atrasties vadībā ar 63:59. Šajā brīdī iniciatīva jau piederēja valmieriešiem, un spēles ceturtdaļā ceturtdaļā nekādu jautājumu par spēles uzvarētāju vairs neradās - ''Valmierai/Ordo'' uzvara ar 82:72 un trešais panākums tikpat spēlēs.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Mārtiņš Laksa, kurš realizēja sešus no desmit tālmetieniem. ''Double-double'' šajā spēlē savāca Ervīns Jonāts un Viktors Iļjins. Ervīnam šajā spēlē 14 punkti un 15 atlēkušās bumbas, savukārt deviņu minūšu laikā pamanījās iekrāt desmit punktus un 11 bumbas zem groziem. ''Barons/LDz'' sastāvā labākais punktu guvējs šajā vakarā bija Klifs Kolimons, kuram 16 ači.

Barons/LDz - Valmiera/Ordo 72:82 (27:20, 25:19, 7:24, 13:19)Barons/LDz: Kolimons 16, Freimanis 14, Šķēle 12, Rolands 12, Zonne 6, Nārķis 4, Dārgais 3, Ausējs 3, Epners 2, MētraValmiera/Ordo: Laksa 20, Jonāts 14 (15 atl.b.), Šķēle 13, Kārlis 10, Kaufmanis 10, Iļjins 10 (11 atl.b.), Čižausks 3, Bērziņš, Gabrāns, Vīņauds

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana