16.01.2016. 22:00

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājs divu braucienu summā finišu sasniedza pēc minūtes un 38,35 sekundēm, kas viņam ļāva par 0,38 sekundēm pārspēt otrās vietas īpašnieku Dienvidkorejas skeletonistu Junu Sungbinu. Laureātu trijniekā iekļuva arī vācietis Aksels Jungks, no Martina Dukura atpaliekot 0,70 sekundes. Tomass Dukurs brālim zaudēja 1,10 sekundes.

Pirmajā braucienā Martins Dukurs bija ātrākais ar 0,16 sekunžu pārsvaru pār Junu, bet Tomass Dukurs ierindojās 5.vietā, no jaunākā brāļa atpaliekot 0,56 sekundes. 

Otrajā braucienā Martins Dukurs sasniedza labāko starta laiku un teicami arī nobrauca, liedzot konkurentiem izredzes uz pirmo vietu. Pasaules kausa kopvērtējumā Martins Dukurs vēl jo vairāk nostiprinājās pārliecinošā vadībā, savukārt Tomass Dukurs ir ceturtais. Pasaules kausa kopvērtējumā Martins Dukurs nav pārspēts kopš 2010.gada.

Latvijas skeletona izlases treneris Dainis Dukurs Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka brāļi startēja ar savu jaunāko tehniku. Tiesa, Tomasam Dukuram neliels cirkšņa savainojums varēja traucēt starta ieskrējienā, taču braukšana nebija tik slikta, lai netiktu augstāk par 6.vietu, atzina Dainis Dukurs.

Posmos Ziemeļamerikā nestartē Krievijas olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs, kurš turpina braukt Eiropā un gatavojas pasaules čempionātam.

Jau vēstīts, ka sieviešu konkurencē Latvija Ziemeļamerikas trasēs nav pārstāvēta, jo Lelde Priedulēna Eiropā gatavojas nākamnedēļ Vnterbergā, Vācijā, paredzētajam pasaules junioru čempionātam.

Vēlāk sestdien otrās sacensības Pārksitijā aizvadīs bobsleja četrinieki, tostarp Uģa Žaļima un Oskara Ķibermaņa ekipāžas. Iepriekšējā posma ieskaitē piektdien Žaļima četrinieks ieguva 5.vietu, bet Ķibermaņa ekipāža ierindojās 9.vietā. Pieredzējušākais pilots Oskars Melbārdis arvien nestartē muguras sāpju dēļ. 

Pasaules kausa sezona turpināsies nākamnedēļ Vistlerā, Kanādā. Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā februārī notiks Īglsas trasē Austrijā. Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties