16.12.2012. 13:58
Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna svētdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionātā junioriem.

Divu braucienu sumā Priedulēna, kurā šosezon startē arī Pasaules kausa sacensībās, par 0,60 sekundēm zaudēja uzvaru izcīnījušajai Jeļenai Ņikitinai no Krievijas.

No trešās vietas ieguvējas - rumānietes Marijas Marinelas Mazilu - latviete atpalika par 0,08 sekundēm, bet savu tuvāko sāncensi apsteidza vien par 0,01 sekundi. Kopumā sacensībās startēja 19 sportistes.

Pagājušās sezonas pasaules junioru čempionātā Priedulēna ierindojās devītajā vietā. Savukārt puišu konkurencē Latvijas pārstāvis Dāvis Dreimanis ierindojās 18.vietā, divu braucienu summā par 4,61 sekundi zaudējot uzvarētājam Kristoferam Grotēram no Vācijas, kurš šosezon stājies uz goda pjedestāla arī vienā Pasaules kausa posmā.

Šajās sacensībās startēja 26 sportisti, no kuriem 20 labākie veica abus braucienus.